Твердопаливний котел Marten MB-12V (12 кВт) 4 мм з варильною поверхнею





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Marten MB-12V (12 кВт) 4 мм з варильною поверхнею»
Твердопаливний котел Marten MB-12V з плитою — доставка безплатно до дверей!
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Котел на твердому паливні для дому
Твердопаливний котел із варильною поверхнею Marten MB-12V призначений для опалення площі до 120 м2. Варильна плита з чавуну дає можливість зварити або підігріти їжу.
Сталевий котел ТМ Marten серії Base має гарантію виробника 3 роки, сертифікат якості та термін експлуатації 10 років.

Котел Мартен Бейс 12-в складається з:
- топкової частини
- конвекційної частини з теплообмінником
- водяної сорочки
- виходу димохода із шибером
- водоохолодженої колосникової решітки
- дворок топки та поличника
- попільника
- піддування для регулювання роботи
- термометра
- зовнішнього корпусу
- варильної поверхні.
Характеристики Marten Base MB-12V:
- сталь 43 мм (09Г2С)
- ККД 76%
- термін експлуатації — 10 років і більше
- гарантія 3 роки.
Можна купити котел Мартен 12 кВт із варильною плитою й чавунними холошниками 12VK, а також 12 без плити.

Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги.
Якщо подивитися на твердопаливний котел Marten Base mb-12v, то з вигляду може здатися, що це звичайний агрегат на твердому паливі бюджетного зразка. Загалом, так і є, але з огляду на зусилля, старання, час на розрахунок, випробування та перевірку, які були витрачені на розробку та випуск котлів Marten, можна сміливо заявити, що це найкращий твердопаливний котел недорого класу.
Котел Marten із варильною плитою виробляється в місті Харків. Всі типи опалювального обладнання заводу вирізняються екологічністю й безпекою. Встановивши Marten Base 12-v у свій будинок, можна досягти задоволення потреби в теплі та економії бюджету.
Відмітними рисами твердопаливної моделі 12v є:
- зварювання за допомогою автоматичного (роботизованого) верстата
- попередні термодинамічні та гідравлічні розрахунки
- перевірка та випробування готової продукції
- використання імпортного обладнання США, Японії та Італії
- європейські технології виробництва
- 3-D програми на етапі проєктування
- метод порошкового фарбування.
Котел із варильною поверхнею дає можливість приготувати їжу. Одна чавунна конфорка обладнана знімними кільцями для встановлення посуду ближче до джерела полум'я. Регулювання горіння здійснюється за допомогою піддувала на дверцятах. Цей процес можна механізувати — за допомогою регулятора тяги, що істотно полегшить процес керування котлом.
Котел Marten mb-12v всеядний — працює на вугіллі, а також дровах і брикетах. Час згоряння разової закладки — 4-8 годин. Цей показник залежить від типу палива й індивідуальних особливостей системи.
Водяний котел на твердому паливі врізається в опалювальну систему, як основне або резервне джерело тепла. Під'єднання до димоходу відбувається через боров на задній стінці. Функцію додаткового регулювання горінням виконує заслінка в димохідному борові.
Щоб котел Мартен із варильною плитою працював без проблем, димохідну трубу потрібно встановити з дотриманням усіх вимог монтажу. Стабільна тяга буде наявна, якщо висота димохода перевищить коник покрівлі, а зовнішня частина буде утеплена за допомогою сендвіч деталей.
Дуже важливо регулярно очищати теплообмінник і димохода дров'яної моделі від сажі, що скупчилася. Якщо не допускати "обростання" агрегату смолами, то й ефективність і тепловіддання завжди будуть на заявленому виробником рівні.
Для чищення твердопаливного котла рекомендується запастися інструментами, як-от щітки та ручки, а також хімічними препаратами. Хімічний порошок періодично доданий у топку котла, зменшить утворення сажі в рази.
ККД твердопаливного котла Marten Base mb 12-vmb відповідає заявленому показнику в інструкції з експлуатації. Термін експлуатації гарантований виробником — понад 10 років. Гарантія — 3 роки.
Купити твердопаливний котел Marten Base 12-v із варильною поверхнею — правильне рішення! Відгуки про продукцію заводу найкращі, а доставка товару безплатна. На сайті інтернет-магазину Ochag можна завантажити паспорт, подивитися фото, схему у розрізі, відео.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм камери згоряння | 26 л |
| Об'єм води в котлі | 28 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 95 град. |
| Вага | 100 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 775 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 20-25 |
| Рекомендований внутрішній діаметр димоходу, мм | 130 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Випробувальний тиск води, не більше, МПа | 0.4 |
| Глибина топки, мм | 320 |
| Площа поверхні теплообмінника, м2 | 0.93 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Тривалість горіння разового завантаження палива, год | 5-8 |
| Номінальний (максимальний) тиск води, МПа | 0.2 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 4 мм |
| Плита | Є |
- Ціна: 18 800 ₴





