Твердопаливний котел Marten MB-12 кВт 4 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Marten MB-12 кВт 4 мм»
Котел на твердому паливі Marten Base MB-12 — безплатна доставка до дверей!
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Опалювальний котел для дому
Твердопаливний котел Marten Base 12 призначений для опалення 40-120 м кв. Стійка до високих теплових навантажень сталь 4 мм дає змогу експлуатувати котел на твердому паливі — дрова, вугілля, брикети. Marten Base MB-12 — це надійний сталевий апарат традиційного горіння до 6-8 годин.
Твердопаливний котел Marten Base 12 виготовлений за допомогою високотехнологічного обладнання, яке забезпечує надійну сварку. Термін експлуатації твердопаливного котла становить не менш ніж 10 років. Продукція ТМ Marten сертифікована УкрСепро.
Можливо купити котел Мартен 12 кВт із чавунною варильною плитою — модель з охолоджуваними колосниками або з чавунними.
Будова твердопаливного котла Marten mb-12:
- містка топкова камера з конвекційною частиною (теплообмінником)
- водяна сорочка
- колосникова решітка, з'єднана з водяною сорочкою
- двоє дворок — для палива та видалення золи
- вихід димоходу із заслінкою
- попільник
- термометр
- піддувало подавання кисню в топку
- зовнішній корпус.
Характеристики Marten Base MB-12 кВт:
- сталь 4 мм (09Г2С)
- ККД 76%
- термін експлуатації — не менш ніж 10 років
- гарантія 3 роки
- сертифікат якості.

Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги.
Не так давно на українському ринку стали популярними твердопаливні котли торгової марки Marten бюджетної серії Base. Якісна продукція харківського виробника швидко завоювала довіру покупців. Котли бюджетного сегмента мають невисоку ціну, але водночас надійне збирання.
Купити котел Мартен варто, якщо ви власник приватного будинку та хочете заощадити на опалюванні газом. Тут прийде на допомогу твердопаливний котел Marten. Опалення твердопаливним котлом уже давно стало популярним в Україні через високий ККД апаратів і економну витрату палива.
Якщо ваш будинок має площу приблизно до 100 м2, то його зможе забезпечити теплом твердопаливний котел Marten Base MB-12.
Котел Marten Base mb-12 — це автономний водогрійний апарат теплової потужності 12 кВт. Котел найефективніше працює за допомогою вугілля. Також можливе використання дров і паливних брикет.
Охоплювальний агрегат Base mb-12 зварений на роботизованому обладнанні, що виключає можливість помилок. Перед надходженням у продаж вся продукція підприємства перевіряється і зазнає тиску. Котел Мартен 12 кВт видає "чесний" номінал, вказаний в інструкції з експлуатації (паспорт).
Побутові дров'яні котли успішно продаються на українському ринку вже понад 5 років і за цей час заслужили схвалення і позитивні відгуки споживачів.
Корпус серії Base mb має порошкове фарбування, під час виробництва використовується кальна сталь. Термін експлуатації обладнання цієї лінійки — 10 років і більше. Час горіння — 4-8 годин, залежно від використовуваного палива.
Ціна на котел Marten Base mb 12 невисока, а доставка безплатна. Купити котел Мартен для твердопаливного нагрівання — означає придбати якісний продукт європейського зразка.
Виробництво твердопаливних котлів Marten Base
Проста, але надійна конструкція котла на твердому паливі розроблена та затверджена фахівцями компанії Marten. Індивідуальні термодинамічні та гідравлічні розрахунки, а також європейська технологія виробництва дали змогу створити якісний опалювальний прилад із високим ККД.
Твердопаливні котли компанії Marten відповідають вимогам європейських стандартів. Під час роботи опалювального приладу знижені викиди CO2 в атмосферу. Котел Мартен Бейс пройшов випробування на відповідність попереднім розрахункам і тільки після цього був запущений у серійне виробництво.
Сучасні 3-D програми, що застосовуються під час проєктування опалювальної техніки, дають змогу створити продукт, який гарантує безпеку та ефективність твердопаливої системи опалення. На заводі Marten використовується передове виробниче обладнання таких країн, як-от США, Італія, Японія. Гарантія заводу становить 3 роки.
Купити недорого твердопаливний котел Marten Base mb 12 кВт побутового використання безпосередньо від виробника з безплатною доставкою можна через сайт інтернет-магазину Ochag. Ціна на продукцію становить ціну заводу виробника. Подивитися фото та відео, а також ознайомитися з інструкцією-руководством з експлуатації також можна в магазині Ochag.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм камери згоряння | 28 л |
| Об'єм води в котлі | 32 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 95 град. |
| Вага | 96 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 755 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 675 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 20-25 |
| Рекомендований внутрішній діаметр димоходу, мм | 130 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Випробувальний тиск води, не більше, МПа | 0.4 |
| Глибина топки, мм | 320 |
| Площа поверхні теплообмінника, м2 | 0.93 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Тривалість горіння разового завантаження палива, год | 5-8 |
| Номінальний (максимальний) тиск води, МПа | 0.2 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 4 мм |
| Плита | Немає |
- Ціна: 18 200 ₴




