Твердопаливний котел Marten MB-15 кВт 4 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Marten MB-15 кВт 4 мм»
Котел на твердому паливі Marten Base MB-15 — безплатна доставка до дверей!
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Опалювальний твердопаливний котел для дому
Твердопаливний котел на дровах, вугілля, брикетах Marten Base 15 кВт виготовлений із високоякісної сталі 09Г2С 4 мм. Відпарювальна площа становить 150 м2.
Використання високотехнологічного обладнання й якісного зварювання є запорукою довговічності та надійності опалювального апарату. Твердопаливний котел Marten Base MB-15 слугуватиме вам довгі 10, а може й більше років. Продукція ТМ Marten сертифікована УкрСепро.
Можливо купити твердопаливний котел Мартен з чавунною варильною плитою на дві конфорки 17V.
Пристрій котла Marten 15 кВт:
- топічний відсік
- конвекційна частина та теплообмінник
- водяна сорочка
- відведення димохода із шимером тяги
- колосники водяні
- попільник
- двері топки та попільника
- термометр
- корпус котла.
Характеристики Marten Base MB-15 кВт:
- сталь 4 мм (09Г2С)
- ККД 76%
- термін експлуатації — 10 років і більше
- гарантія 3 роки.

Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги.
Твердопаливні котли, які встановлюються в приватний будинок, діляться на тривалі за часом горіння зразки та класичні моделі. Твердопаливний котел Marten Base mb-15 є класичним, бюджетним котлом для опалення невеликих приміщень 100-150 м кв.
Робота котла ґрунтується на спалюванні твердого палива та подальшому нагріванні теплоносія в системі опалення. Апарат часто використовують для економії газу як альтернативне джерело тепла. Також можна встановлювати Marten mb-15 як основний нагрівач.
Модель Base mb 15 кВт виготовлена відповідно до європейських вимог і сертифікована в Україні. Конструкція апарата проста, але в той час надійна.
Акуратний зовнішній вигляд — це заслуга порошкового фарбування та роботизованого зварювання. Точний розкрій деталей і перевірка агрегату під тиском — запорука його безперебійної роботи.
Топити твердопаливну модель можна вугіллям, дровами та брикетами. Найвищої ефективності опалювальний прилад досягає під час роботи на антрациті, потім кам'яному вугіллі. Горіння на дровах за тривалістю трохи менше, ніж на вугілля. В середньому показник безперервної роботи дров'яного котла становить 5 годин, максимум 8. Інтенсивність горіння регулює піддування у дверцятах паливника. Для зручності регулювання можна додатково купити терморегулятор механічного типу.
Ефективність опалювального котла підвищують водонаповнені колосники. Очищення від золи відбувається за допомогою попільника (нижні двері).
До димоходу котел Мартен Base 15 кВт під'єднується ззаду. Можна додатково замовити заводський перехідник на коло для під'єднання димохода. Для нормальної роботи твердопаливного апарату потрібно дотримуватися висоти димової труби, враховувати потребу утеплення зовнішньої її частини, а також регулярно чистити.
Купити котел Marten mb-15 для опалення приватного будинку — означає зробити вибір на користь обладнання, зробленого за європейськими технологіями. Бюджетна модель Мартен не тільки задовольнить потребу в обігріванні, а й гарантує безпеку системи.
На сайті магазину Ochag надається вся необхідна інформація про дров'яний кіт, починаючи від фото та відео, закінчуючи керівництвом користування та схемами пристрою в розрізі. Ціна на опалювальну техніку відповідає прайс-листу заводу виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм камери згоряння | 36 л |
| Об'єм води в котлі | 38 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 95 град. |
| Вага | 110 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 755 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 775 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 20-25 |
| Рекомендований внутрішній діаметр димоходу, мм | 130 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Випробувальний тиск води, не більше, МПа | 0.4 |
| Глибина топки, мм | 420 |
| Площа поверхні теплообмінника, м2 | 0.93 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Тривалість горіння разового завантаження палива, год | 5-8 |
| Номінальний (максимальний) тиск води, МПа | 0.2 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 4 мм |
| Плита | Немає |
- Ціна: 20 900 ₴




