Твердопаливний котел Marten MB-12VK (12 кВт) 3 мм з варильною поверхнею




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Marten MB-12VK (12 кВт) 3 мм з варильною поверхнею»
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Котел із варильною поверхнею Marten MB-12VK — безплатна доставка до дверей!
Твердопаливний опалювальний котел Marten Base MB-12VK являє собою агрегат традиційного горіння для опалення площі до 120 кв.м. Апарат обладнаний чавунною варильною плитою й чавунними колосниками. Така модель у лінійці бюджетних опалювальних котлів Marten — 12V с , що охолоджується, решіткою.
Сталеві котли ТМ Marten серії Base має гарантію виробника 3 роки, термін експлуатації 10 років, а також сертифікат якості.

Характеристики Marten Base MB-12VК:
- сталь 3 мм (09Г2С)
- чавунні лосники
- ККД 76%
- варильна поверхня
- містка топка
- гарантія 3 роки.
Можливо придбати котел Мартен потужністю 12 кВт без варильного настилу.
Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги, перехідник, подовжувач димоходу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм камери згоряння | 26 л |
| Об'єм води в котлі | 24 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 95 град. |
| Вага | 96 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 773 мм |
| Ширина | 428 мм |
| Глибина | 576 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Прямокутна |
| Довжина димаря | 102 мм |
| Ширина димоходу | 210 |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендований внутрішній діаметр димоходу, мм | 178 |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 20-25 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Випробувальний тиск води, не більше, МПа | 0.4 |
| Глибина топки, мм | 330 |
| Площа поверхні теплообмінника, м2 | 0.93 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Тривалість горіння разового завантаження палива, год | 5-8 |
| Номінальний (максимальний) тиск води, МПа | 0.2 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 3 мм |
| Плита | Є |
- Ціна: Ціну уточнюйте



