Твердопаливний котел Крафт 12 кВт 5 мм серія К (чавунний колосник)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 12 кВт 5 мм серія К (чавунний колосник)»
Найкращий котел на дровах Kraft серія К 12 кВт — ДОСТАВКА НА ДОМ!
Під час купівлі котла надається збільшена скидка на димохід із нержавіючої сталі!
Твердопаливний котел Kraft серії К потужністю 12 кВт - це відмінний вибір на користь затишку і домашнього комфорту в холодну пору року. Пристрій використовується як основне джерело тепла в приватному будинку площею до 120 м², а також може слугувати додатковим обладнанням у більших будинках.
Час роботи на дровах становить до 5-6 годин, на вугіллі - до 10-12 годин. Котел на твердому паливі Крафт серія К виконаний зі сталі 5 мм.

Основні характеристики Крафт 12 К
Твердопаливний котел для будинку працює на будь-якому виді твердого палива, проте перевага даної серії віддається кам'яному вугіллю. Використання вугілля збільшує час роботи пристрою на одній закладці. Висока ефективність котла (ККД понад 85%) зумовлена збільшеною камерою згоряння. Утеплені двері не дають енергії вириватися назовні, спрямовуючи її на водяну сорочку.
Усі елементи твердопаливної конструкції виготовлені зі сталі товщиною 5 мм. Використання щільного металу як основного матеріалу виробу подовжує термін служби котла в кілька разів.
Герметичні дверцята повністю безпечні й унеможливлюють потрапляння димних газів всередину кімнати. Всі відпрацьовані речовини йдуть через димовідвід.
Особливості котла на вугіллі та дровах Крафт 12 К:
- сталь 5 мм;
- ефективний теплообмінник;
- висока тепловіддача;
- чавунні колосники і зручний зольник;
- безкоштовна доставка.
Комплектація: клапан безпеки, інструмент для чищення, зольний ящик, паспорт.
Додатково до твердопаливного агрегату можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.


| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 500 |
| B1 | мм | 440 |
| H | мм | 1040 |
| H1 | мм | 855 |
| H2 | мм | 154 |
| L | мм | 740 |
| L1 | мм | 660 |
| L2 | мм | 510 |
Конструкція і робота котла для приватного будинку Kraft серія К 12 кВт
Котли для будинку Крафт серії К працюють на будь-якому твердому паливі, але пріоритетом залишається вугілля. Під час згоряння попіл падає через отвори в колосниках і потрапляє в зольний ящик. Чистити зольник можна за потреби: його потрібно звільнити від попелу і продовжити використання пристрою.
Колосникова решітка, встановлена в зоні згоряння палива, виготовлена зі щільного чавуну. Конструкція не піддається впливу високих температур або корозії. Класичний твердопаливний котел для приватного будинку має водяний контур і важить 130 кг. Ця модель може бути оснащена ручним регулятором тяги, за допомогою якого можна контролювати процес горіння.
Найкращий твердопаливний котел для приватного будинку можна купити в магазині опалювального обладнання на дровах «Очаг». Усі моделі високоефективні й випробувані в реальних умовах. Грамотні фахівці допоможуть визначитися з вибором твердопаливного котла, димоходу до нього, а приємні ціни не вдарять по вашому бюджету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 130 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 23-35 |
| Глибина L, мм | 740 |
| Внутрішній діаметр димоходу, мм | 140 |
| Висота Н1, мм | 855 |
| Рекомендована мінімальна температура води,°C | 58 |
| Висота Н, мм | 1040 |
| Ширина, мм | 500 |
| Колосники | Чавунні |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Площа поверхні теплообміну в котлі, м. кв. | 1.3 |
| Температура топкових газів на виході з котла,°С | 100-180 |
| Максимальна температура води,°С | 90 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 154 |
| Обсяг топки, см3 | 30 |
| Водяна ємність котла, л | 42 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду) ,мм | 40 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 6 |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м. кв. | 120 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0.3 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0.15 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 138 |
| Ширина В1, мм | 440 мм |
| ККД (номінальна), не менше%, | 85 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 220 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 155 |
| Розмір топки ШхГ, мм | 260х305 |
- Ціна: 27 900 ₴








