Твердопаливний котел Крафт 12 кВт 5 мм серія Е new (водяний колосник)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 12 кВт 5 мм серія Е new (водяний колосник)»
Котел твердопаливний Kraft 12 кВт побутової - безкоштовна доставка додому!
Ефективний котел на твердому паливі Крафт 12 кВт належить до побутових агрегатів, які працюють як на дровах, так і на інших видах твердого палива. Час горіння, залежно від різновиду і якості палива, становить - на дровах до 5-6 годин, на вугіллі - до 10-12 годин.
Твердопаливний котел Крафт серія Е new 12 кВт призначений для опалення площі будинку до 120 м.кв. Котел серії Е належить до сегменту традиційного горіння.
Котел твердопаливний Крафт серія Е new є оновленою моделлю попередньої серії Е. У конструкції Е new збільшено завантажувальне вікно і глибину топкової камери.
Котли Крафт серії Е виконані зі сталі 5 мм.
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Основні переваги твердопаливного котла Крафт 12 е нью:
- якісна сталь 09Г2С товщиною 5 мм;
- водонаповнений колосник з безшовної труби 4 мм омивається холодною водою;
- об'ємна камера згоряння і збільшені завантажувальні двері;
- можливість установки механічного регулятора тяги;
- можливість укомплектувати котел автоматикою;
- ККД 85%;
- вбудований електронний термометр;
- клапан безпеки в комплекті;
- теплоізоляція корпусу;
- порошкове фарбування.


| Параметр | Одиниця виміру | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 500 |
| B1 | мм | 420 |
| H | мм | 1040 |
| H1 | мм | 855 |
| H2 | мм | 154 |
| L | мм | 815 |
| L1 | мм | 740 |
| L2 | мм | 590 |
Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.

Твердопаливний котел Kraft - німецька якість за адекватну ціну
Котел для опалення приміщень Kraft 12 кВт працює на твердому паливі, а саме дровах, відходах деревини, торф'яних і деревних брикетах, усіх видах вугілля. Котел Kraft E сміливо можна віднести до «всеїдних» твердопаливних моделей.
Потужність опалювального приладу Kraft 12 E new дає змогу встановлювати агрегат у будинку площею приблизно близько 80 квадратних метрів. У деяких випадках допускається встановлення Kraft 12 кВт у приміщенні до 120 квадратів, але краще враховувати деякий запас потужності.
Модельний ряд опалювальних котлів лінійки Е нью складається з агрегатів різної потужності - від 12 до 24 кВт.
Опис твердопаливного агрегату Kraft E new
Твердопаливний котел складається з кількох частин, відповідно має три дверцята, які відкривають до них доступ. Перші дверцята відкривають доступ до теплообмінника поличного типу.
У серії котлів Е теплообмінник складається з двох полиць, через які проходить дим, віддаючи своє тепло теплоносію.
За допомогою верхніх дверцят здійснюється прибирання кіптяви і сажі, якою покривається теплообмінник у процесі роботи. Чиститься теплообмінник дуже легко і зручно. Для цього в комплекті з опалювальним апаратом йде спеціальний скребок.
Теплообмінник котла Крафт 12 Е зроблений з якісного металу товщиною 5 мм.
Середні двері котла на твердому паливі відкривають доступ до топки. Тобто, через середні двері завантажується паливо, а також очищається топка за допомогою вищезгаданого скребка.
Нижні двері апарата Крафт 12 Е new об'єднують у собі дві секції - нижні призначені для видалення золи, що опадає в спеціальний лоток через колосник, а верхні дають доступ до колосникової решітки.
Якщо топити твердопаливний котел Крафт вугіллям, особливо не високої якості, вугілля спікається і не просипається крізь колосники в лоток. У такому разі за допомогою лопатки, яка йде в комплекті поставки, через верхній відсік нижніх дверей потрібно видалити ці незгорілі частини.
Колосники опалювального приладу для будинку виготовлені з безшовної суцільнотягнутої труби, яка зроблена з котлової сталі 4 мм.
Всі три дверцята твердопаливного котла для будинку щільно прилягають до горловини. Це прилягання забезпечується завдяки керамічному ущільнювачу зі скловолокна і регульованим петлям. Петлі виготовляються з оцинкованої сталі, що не дає їм іржавіти.
Відповідна частина ручки також виконана з оцинковки, оснащена роликом, який забезпечує плавну і м'яку роботу ручки.
Як регулювати роботу твердопаливного опалювального приладу
Опалювальний котел Kraft 12 E new може регулюватися кількома способами - вручну, за допомогою регулятора тяги або автоматично.
На передній частині котла розташований патрубок, куди вкручується регулятор тяги і ланцюжком з'єднується з дверцятами піддувала. Коли опалювальний прилад працює з регулятором тяги, дверцята піддувала або відкриваються, або призакриваються.
Другий спосіб регулювання горіння - це електроніка або автоматика, як її ще називають, яка складається з блоку управління і вентилятора наддуву.
Електроніка має довгий шнур, що дуже зручно під час експлуатації котельного обладнання. Автоматику можна розмістити як зверху котла, так і поруч на стіні.
Вентилятор наддуву в моделі Kraft 12 E кріпиться збоку, де для цього передбачено спеціальні фланці ліворуч і праворуч (підключається залежно від місця встановлення котла в будинку, як зручніше).
У верхній частині котла на твердому паливі встановлено електронний термометр, а також патрубок під'єднання подачі теплоносія до системи та вихід під зривний клапан (у комплекті постачання). Зривний клапан налаштований на 2 атмосфери і призначений для захисту обладнання від перегріву і від закипання.
Димохід у цій серії котлів на дровах розміщений у задній частині конструкції - горизонтально. Відведення для підключення димохідних труб має регулювальний шибер (регулюється тяга).
Гарантія на котли Крафт Е new становить 3 роки.
Про завод Kraft
Продукція заводу Крафт є результатом роботи українських та німецький конструкторів. Якщо ви хочете купити твердопаливний котел Kraft, то зробите правильний вибір. Розробки продукції Крафт ведуться в Німеччині. Німецькі фахівці також контролюють якість збірки, технічні параметри та інші нюанси виробництва.
Німецькі котли Kraft надійні та безпечні в експлуатації. В асортименті заводу завжди є запасні частини, супутні товари.
Опалювальний котел для будинку Kraft є найкращим зразком на українському ринку. Ціни на опалювальні апарати для дому цілком демократичні.
Купити твердопаливний котел Kraft 12 E new з безкоштовною доставкою можна в інтернет-магазині Ochag.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 141 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 815 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 23-35 |
| Водяна ємність котла, л | 52 |
| Глибина L, мм | 815 |
| Внутрішній діаметр димоходу, мм | 138 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 41 |
| Висота Н, мм | 1040 |
| Глибина L1, мм | 740 |
| Ширина, мм | 500 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 1.5 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Температура топкових газів на виході з котла,°С | 100-180 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 154 |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м. кв. | 120 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0,3 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду), мм | 40 |
| Розміри завантажувальних дверцят ВхШ, мм | 217х260 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 140 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), мм | 6 |
| Ширина B1, мм | 420 |
| Висота H1, мм | 855 мм |
| Висота H2, мм | 154 мм |
| Глибина L2, мм | 590 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0,15 |
| Розмір топки ГхШхВ, мм | 400х260х400 |
- Ціна: 29 200 ₴








