Котел тривалого горіння Kraft L 20 кВт 6 мм твердопаливний





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Kraft L 20 кВт 6 мм твердопаливний»
Твердопаливний котел Kraft L 20 верхнього тривалого горіння
Котел тривалого горіння Kraft 20 L - це універсальний опалювальний котел верхнього горіння, який використовується, як для побутових, так і для виробничих приміщень. Kraft 20 L опалює площу до 200 м.кв.
Працює котел тривалого горіння на всіх видах твердого палива - вугілля, брикети, дрова, деревні відходи, торф.
Якщо до опалювального котла Kraft 20 L додатково купити бункер для пелет і пелетний пальник, то модель можна переобладнати в пелетний котел.
Комплектація: котел, набір для чищення, клапан безпеки, інструкція з експлуатації.
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Основні переваги твердопаливного котла Kraft 20 L:
- Під час виробництва використовується якісна котлова сталь марки 09Г2С товщиною 6 мм. Якісна сталь такої товщини забезпечує довговічність служби твердопаливного котла.
- Тривалість роботи опалювального котла на одній закладці палива становить - на дровах до 12 годин, на вугіллі - до 24 годин. Переважно використовувати тверді породи деревини, висококалорійне вугілля і брикети.
- Котел Kraft 20 L при підключенні автоматики і вентилятора працює за принципом верхнього горіння палива. Верхнє горіння дуже ефективне - порція палива згорає повільніше, ніж при нижньому горінні.
- Також дров'яний агрегат може працювати і без автоматики, є можливість підключити регулятор тяги.
- Твердопаливний котел Kraft 20 L має збільшену топку, яка також сприяє тривалому згорянню твердого палива.
- У топці передбачені форсунки для подачі вторинного повітря, що оптимізує процес згоряння палива.
- Над топковою камерою опалювального приладу розташований теплообмінник поличного типу. Чотири полиці теплообмінника котла Крафт 20 L утворюють багатоходовий шлях диму, перш ніж він вийде в димохід. У процесі проходу каналами теплообмінника, дим максимально віддає тепло тепло теплоносію.
- Водяний контур котла складається не тільки з теплообмінника, а й з водонаповнених колосників з безшовної труби і стінок, наповнених водою.
- Для запобігання тепловтрат і збільшення теплової ефективності, між водяним контуром і зовнішнім корпусом котла розміщено утеплювач із теплоізоляційної вати.
- Зовні корпус пофарбовано порошковим методом.
- Подвійне зварювання швів теплообмінника котла - зовні і всередині збільшує термін служби котла тривалого горіння Kraft 20 L.
- Три герметичні дверцята ущільнені керамічним шнуром, відкривають доступ до теплообмінника, топки і колосників. Ручка топки термостійка, запобігає можливості опіку. Дверцята регулюються за щільністю прилягання.
- Ніжки котла регулюються за висотою.
- Задній вихід димоходу обладнаний заслінкою регулювання тяги - шибером.
- ККД становить 86%.
- Термін служби при правильному монтажі та експлуатації доходить до 20-25 років.


| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| B — максимальна ширина (зі зливним патрубком) | мм | 580 |
| H- висота з патрубком подавання | мм | 1490 |
| H1 — висота до центру димоходу | мм | 1240 |
| H2 — висота до патрубка зворотного боку | мм | 290 |
| L — максимальна глибина | мм | 1000 |
| L1 — глибина за корпусом | мм | 670 |
Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.

Купити твердопаливний котел тривалого горіння Kraft 20 L з безкоштовною доставкою додому можна в Інтернет-магазині Ochag.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1490 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота Н2, мм | 290 |
| Глибина L, мм | 1000 |
| Паливо | Дерево, вугілля, брикети |
| Внутрішній діаметр димоходу, мм | 180 |
| Висота Н1, мм | 1240 |
| Ширина, мм | 580 |
| Опалювальна площа, м2 | 200 |
| Площа зрізу димоходу, див. кв. | 254 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, не більше, МПа | 0.15 |
| Температура топкових газів на виході з котла, °C | 100-180 |
| Рекомендована мінімальна температура води, °C | 58 |
| Максимальна температура води, °C | 90 |
| Висота Н, мм | 1490 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Випробувальний тиск води, не більше, МПа | 0.4 |
| Необхідна тяга димових газів, Па | 23-35 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної води (Ду), мм | 50 |
| Маса котла без води, кг | 355 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 6 мм |
| ККД, не менше, % | 86 |
| Площа поверхні теплообміну в котлі, м. кв | 3.1 |
| Об'єм води в котлі, л | 94 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 91 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 335 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 215 |
| Глибина L1, мм | 670 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 5 |
| Розмір топки, ГхВхШ мм | 400х600х380 |
- Ціна: 53 500 ₴








