Твердопаливний котел Крафт 20 кВт 5 мм серія Е new (водяний колосник)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 20 кВт 5 мм серія Е new (водяний колосник)»
Котел твердопаливний Kraft 20 кВт побутовий - безкоштовна доставка!
Твердопаливний котел Крафт E new 20 кВт виконаний із сталі 5 мм і призначений для опалення площі будинку до 200 м. кв. Котел серії Е new відноситься до сегменту традиційного горіння. Час роботи на дровах - до 5-6 годин, на вугіллі - до 10-12 годин.
Котел на твердому паливі Крафт 20 серія Е new є модернізованою модифікацією котла Е (збільшена топка і завантажувальне вікно).
Переваги котла Kraft 20 E нью:
- сертифікований котловий метал 5 мм;
- об'ємний топковий простір;
- можливість використовувати вугілля, дрова, брикети;
- можливість встановити регулятор тяги, автоматику;
- ефективний поличний теплообмінник;
- суцільнотягнута колосникова решітка, поєднана з водяною сорочкою;
- теплоізоляція корпусу;
- порошкове фарбування.

| Параметр | Одиниця виміру | Значення |
|---|---|---|
| Номінальна потужність (теплопродуктивність) котла | кВт | 20 |
| Орієнтовна опалювальна площа до | м2 | 200 |
| Паливо | - | дрова, антрацит, кам'яне вугілля |
| ККД (номінальна), не менше | % | 85 |
| Площа поверхні теплообміну | м2 | 2,1 |
| Параметри топки | ||
|---|---|---|
| Глибина | мм | 500 |
| Ширина | мм | 260 |
| Обсяг | дм3 | 62 |
| Водна ємність котла | л | 68 |
| Вага котла без води | кг | 171 |
| Необхідна тяга топкових газів | Па | 23-35 |
| Температура топкових газів на виході з котла | °C | 100-180 |
| Рекомендована мінімальна температура води | °C | 58 |
| Максимальна температура води | °C | 90 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води | МПа | 0.15 |
| Випробувальний тиск води | МПа | 0.3 |
| Споживання електроенергії, не більше | Вт | 85 |
| Розміри завантажувальних дверцят | ||
|---|---|---|
| Висота | мм | 217 |
| Ширина | мм | 260 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду) | мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду) | мм | 15 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу | мм | 158 |
| Рекомендовані параметри димоходу | ||
|---|---|---|
| Площа перерізу | см2 | 201 |
| Внутрішній діаметр | мм | 160 |
| Висота (мінімально допустима) | м | 6 |

| Параметр | Одиниця виміру | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 500 |
| B1 | мм | 420 |
| H | мм | 1140 |
| H1 | мм | 945 |
| H2 | мм | 154 |
| L | мм | 915 |
| L1 | мм | 840 |
| L2 | мм | 690 |
Додатково можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.

Переваги та характеристики Крафт 20 Е
Купити недорогий дров'яний котел тривалого горіння для опалення будинку можна в онлайн магазині опалювальної техніки Очаг. Ми надаємо безкоштовну доставку, гарантію від виробника, якісну продукцію та знижки на додаткові товари.
Відмінним вибором для опалення приватного будинку або виробничого приміщення площею до 200 м.кв. стане твердопаливний котел Kraft Е нью 20 кВт.
Котел на твердому паливі Kraft 20 Е відмінно впорається із завданням обігріву приватного будинку або приміщення нежитлового використання до 200 м.кв.
Опалювальний котел виробляється на чернігівському заводі Kraft при контролі за процесом виготовлення з боку німецьких розробників.
Продукція Kraft випускається на сучасному, передовому обладнанні, застосовується плазмова різка, німецькі креслення.
Котли серії E new відносяться до опалювальних котлів побутового призначення, їх можна експлуатувати, як в ручному режимі, так і з автоматикою.
Опис конструкції Крафт 20 е нью
Котел Kraft модель E new 20 кВт зроблений з якісної сталі товщиною 5 мм. Двополичний теплообмінник забезпечує якісну тепловіддачу. Додаткову ефективність опалювальному котлу дають водяні колосники. Щоб уникнути тепловтрат, корпус котла теплоізольований якісними матеріалами.
Дуже продумано й ефективно зроблено систему подачі кисню для горіння. У конструкції агрегату Kraft 20 E нью первинне повітря подається через нижні дверцята, а вторинне - через середні. Якщо купити твердопаливний котел Kraft 20 кВт з автоматичним керуванням, то первинне повітря надходитиме за допомогою вентилятора-наддуву, який кріпиться збоку на корпусі.
Опалювальний котел для будинку Kraft 20 Е new належить до моделей традиційного горіння з ручним завантаженням твердого палива. У комплекті йде клапан безпеки і набір для чищення.
Купити твердопаливний котел Kraft 20 кВт серії Е new, а також замовити димар зі знижкою можна в Інтернет-магазині Ochag за вигідно ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 171 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 915 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина В1, мм | 420 |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 23-35 |
| Глибина L, мм | 915 |
| Внутрішній діаметр димоходу Ø, мм | 160 |
| Висота Н1, мм | 965 |
| Висота Н, мм | 1160 |
| Глибина L1, мм | 840 |
| Висота Н2, мм | 174 |
| Ширина, мм | 500 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Площа поверхні теплообміну в котлі, м. кв. | 2,1 |
| Температура топкових газів на виході з котла,°С | 100-180 |
| Максимальна температура води,°С | 90 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 201 |
| Обсяг топки, см3 | 62 |
| Водяна ємність котла, л | 68 |
| ККД (номінальна), не менше%, | 85 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду) ,мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0.3 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 158 |
| Глибина L2, мм | 690 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0.15 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м2 | 200 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 260 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 217 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 6 |
| Розмір топки ШхГ, мм | 260х500 |
- Ціна: 34 700 ₴








