Твердопаливний котел Крафт 16 кВт 5 мм серія Е new з автоматикою (водяний колосник)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 16 кВт 5 мм серія Е new з автоматикою (водяний колосник)»
Котел Kraft 16 кВт з автоматикою - безкоштовна доставка до ДОМА!
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Твердопаливний котел Крафт е НЬЮ 16 кВт виконаний зі сталі 5 мм і призначений для опалення площі будинку до 160 м.кв. Котел серії Е new належить до сегменту традиційного горіння. Час роботи на дровах - до 5-6 годин, на вугіллі - до 10-12 годин.
Котел на твердому паливі Крафт серія Е new є модернізованою моделлю котла Е (збільшена топкова камера і завантажувальне вікно).


| Параметр | Одиниця виміру | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 500 |
| B1 | мм | 420 |
| H | мм | 1040 |
| H1 | мм | 855 |
| H2 | мм | 154 |
| L | мм | 915 |
| L1 | мм | 840 |
| L2 | мм | 690 |
Комплектація: клапан безпеки, інструмент для чищення, зольний ящик, паспорт, автоматика.
Додатково можна придбати: регулятор тяги.
Побутовий котел Kraft 16 Е New - це твердопаливний опалювальний прилад для будинку площею до 160 квадратів з ручним завантаженням твердого палива.
Основні види палива - дрова, вугілля, брикети.
Виготовляється опалювальний котел Крафт 16 Е New з котельної сталі товщиною 5 мм.
Ефективна робота опалювального приладу ґрунтується на місткій камері згоряння, дворівневому поличному теплообміннику, подачі первинного і вторинного повітря для горіння.
Твердопаливний котел Kraft E New 16 кВт може працювати під ручним або автоматичним керуванням (модель з автоматикою).
Корпус опалювального котла має теплоізоляцію та порошкове фарбування. Колосникова решітка передбачена з суцільнотягнутої труби.
Під час виробництва використовується сучасне обладнання, плазмове різання металу. Німецькі партнери Kraft здійснюють контроль за складанням опалювального котла на всіх етапах виробництва.
Купити котел Крафт серія E New 16 кВт з автоматичним управлінням можна на сайті Інтернет-магазину «Очаг» з безкоштовною доставкою додому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 160 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 915 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 23-35 |
| Глибина L, мм | 915 |
| Внутрішній діаметр димоходу Ø, мм | 140 |
| Висота Н1, мм | 855 |
| Висота Н, мм | 1040 |
| Висота Н2, мм | 154 |
| Ширина, мм | 500 |
| Рекомендована мінімальна температура води, °C | 58 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 1.8 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Максимальна температура води,°С | 90 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 154 |
| Обсяг топки, см3 | 52 |
| Водяна ємність котла, л | 61 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду) ,мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0.3 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 138 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0.15 |
| Споживання електроенергії, не більше, Вт | 85 |
| Ширина В1, мм | 420 мм |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м2 | 160 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 260 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 217 |
| Глибина L1, мм | 840 |
| Глибина L2, мм | 690 |
| Температура топкових газів на виході з котла, °C | 100-180 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 6 |
| Розмір топки ШхГ, мм | 260х500 |
- Ціна: 36 400 ₴








