Твердопаливний котел Marten Praktik МР-20 кВт 4 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Marten Praktik МР-20 кВт 4 мм»
Котел твердопаливний Marten Praktik МР-20 — безплатна доставка до дверей!
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Опалювальний котел на твердому паливі
Твердопаливний котел Marten Praktik — це нова розробка харківського заводу Marten. Опалювальний котел українського виробництва належить до класу традиційних опалювальних приладів для дому. Модифікація Marten Praktik МР 20 кВт розрахована на нагрівання 200 м2.
Твердопаливний котел для дому виготовлений із якісних матеріалів, з використанням сталі 4 мм і повноцінної теплоізоляції. Зверху зовнішні частини опалювального приладу пофарбовані порошковим методом.
Котел опалювальний твердопаливний модель Marten Praktik МР 20:
- сталь 4 мм
- час роботи на одній закладці 4-12 годин
- водоохолоджуваний колосник
- містка топка (по периметру водяна сорочка)
- ККД 85%
- дверцята з регульованими петлями за принципом "сендвіч-панелі" з керамічним ущільнювачем
- порошкове фарбування
- електронний термометр
- повноцінна теплоізоляція
- працює як із регулятором тяги, так і з автоматикою (купується окремо)
- термін експлуатації в середньому 15 років
- гарантія 36 місяців.


Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.

Marten Praktik 20 — найкращий твердопаливний котел для дому
Ефективна конструкція теплообмінника площею 2.5 м кв., містка камера згоряння, водяна сорочка та водонаповнені колосники забезпечують високий показник ККД - до 85%.
Паливом для котла слугують такі різновиди твердого палива: дрова, вугілля й брикети. Тривалість згоряння разового завантаження палива варіюється від 4 до 12 годин. Цей показник залежить від типу обраного палива, його якості.
Твердопаливний котел для дому Marten Praktik 20 може працювати як із регулятором тяги, так і з автоматикою, що ефективніше. Котли на твердому паливі з автоматикою горять довше.
Виробник дає гарантію на роботу котла Мартен Практик 36 місяців. Термін експлуатації твердопаливного опалювального приладу становить 15 років.
Ціна на продукцію Мартен на ринку України прийнятна, якість продукції — на висоті.
Купити твердопаливний котел Мартен Практик МР-20 потужністю 20 кВт із безплатною доставкою додому можна, зробивши замовлення в магазині котлів Очаг. У нас представлені найкращі котли на твердому паливі провідних виробників України.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 80 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1190 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 20-25 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 85 |
| Випробувальний тиск води, не більше, МПа | 0.35 |
| Глибина топки, мм | 540 |
| Площа поверхні теплообмінника, м2 | 2.5 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Тривалість горіння разового завантаження палива, год | 4-12 |
| Номінальний (максимальний) тиск води, МПа | 0.2 |
| Температура димових газів на виході З | 110-170 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 4 мм |
| Плита | Немає |
- Ціна: 32 800 ₴








