Коптильня гарячого копчення 1.5 мм 360х360х580 мм дно 3 мм профі + ТЕРМОМЕТР з нержавіючої сталі с гідрозатвором





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Коптильня гарячого копчення 1.5 мм 360х360х580 мм дно 3 мм профі + ТЕРМОМЕТР з нержавіючої сталі с гідрозатвором»
КОПТИЛЬНЯ ПРОФЕСІЙНА для гарячого копчення
Додатково до коптильні можна замовити підставку під коптильню, шланг для відведення диму на вулицю, нитку для перев'язки продуктів, нітритну сіль, тріску.
Також можна приварити штуцер для приєднання димогенератора і купити маленький димогенератор для холодного копчення до 3 годин роботи або великий димогенератор до 6-8 годин роботи.
КОПТИЛЬНЯ ПРОФЕСІЙНА З ХАРЧОВОЇ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ТОВЩИНОЮ 1.5 ММ 360X360X580 З КРИШКОЮ «БУДИНОЧКОМ»
Коптильня професійна для регулярного використання. НОВИНКА! Термометр вбудований за замовчуванням!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Разове завантаження продукту м'ясо/риба: 7/5.5 кг.
Вага: 12 кг.
Товщина металу: 1.5 мм (Дно: 3 мм!).
Розміри габаритні: 360x360x580 мм.
Розміри коптильної камери: 310Х310Х500 мм.
Кількість рівнів решіток: 3.
Обсяг коптильної камери: 48 літрів.
Коптити продукти провесным способом — споконвічний метод, який дає найкращі результати. Дана коптильня має спеціальну конструкцію для розвішування продуктів. Крім цього в коптильні передбачені 3 яруси знімних сіток для укладання продуктів. Кришка «будиночком» захищає копченості від крапель конденсату.
Товщина стінки даної коптильні становить 1.5 мм, дно виконано з нержавіючої сталі товщиною 3 мм, що значно підвищує її надійність і термін експлуатації (до 35 років).
Великий обсяг коптильної камери (48 літрів) дозволяє коптити 5-7 кг продуктів за один раз.
В коптильні передбачені 3 яруси решіток для укладання продуктів і 7 гаків для підвішування баликів, сала, стегенець та інших продуктів.
Кришка будиночком запобігає попадання конденсату на продукти, завдяки чому не псуватися їх смак і колір.
ОСОБЛИВОСТІ ДАНОЇ МОДЕЛІ
Відстань між ярусами становить 15 см — на решітках зручно розміщувати крупнокускові продукти: м'ясо, сало та інші.
Спеціальна цілісна конструкція дозволяє легко витягувати одночасно всі продукти з коптильні, що дуже зручно в процесі експлуатації.
Зйомні решітки дозволяють розвішувати продукти на гачках, використовуючи при цьому нижні яруси для розкладки продуктів.
Можна використовувати 1-й і 2-й ярус
Розвішуйте великі продукти, не використовуючи решітки.
Універсальність — основна перевага даної моделі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Кількість рівнів коптильні | 3 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Джерело диму | Тріска |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 3 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 7 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 360 мм |
| Ширина коптильні | 360 мм |
| Висота коптильні | 580 мм |
| Вага | 12 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність гідрозатвори | Є |
| Товщина дна | 3 мм |
| Тип коптильні | На дровах, на вугіллі, на газу, на електроплиті |
| Термометр | В комплекті |
| Матеріал коптильні | Нержавіюча сталь 1,5 мм |
| Розове завантаження коптильні, кг | 5,5/7 |
- Ціна: Ціну уточнюйте








