Коптильня гарячого копчення 1.5 мм 450х250х300 "Міні" + ТЕРМОМЕТР з нержавіючої сталі з гідрозатвором





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Коптильня гарячого копчення 1.5 мм 450х250х300 "Міні" + ТЕРМОМЕТР з нержавіючої сталі з гідрозатвором»
Додатково до коптильні можна замовити підставку під коптильню, шланг для відведення диму на вулицю, нитку для перев'язки продуктів, нітритну сіль, тріску.
Також можна приварити штуцер для приєднання димогенератора і купити маленький димогенератор для холодного копчення до 3 годин роботи або великий димогенератор до 6-8 годин роботи.
КОПТИЛЬНЯ З ХАРЧОВОЇ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ 450X250X300 КРИШКА «БУДИНОЧКОМ»
Компактна коптильня
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Разове завантаження продукту м'ясо/риба: 4/3 кг.
Товщина стінки 1.5 мм.
Вага: 6 кг.
Розміри габаритні: 450X250X300 мм.
Розміри коптильної камери: 400Х200Х200 мм.
Кількість рівнів решіток: 2.
Обсяг коптильної камери: 16 літрів.
-
Виконана з харчової нержавіючої сталі 1.5 мм.
-
Має малу вагу, легко взяти з собою на пікнік або риболовлю.
-
2 ярусу решіток дозволяють закоптити до 3 кг продуктів за раз.
-
Решітки з нержавіючої сталі не залишають темних слідів на продуктах.
Компактна коптильня, яка завжди під рукою і готова порадувати власника першокласними копченостями. Надійна і практична коптильня, в якій приємно готувати будь-які продукти: сало, м'ясо, рибу, овочі, курку...Не іржавіє, служить роками. Буде корисним подарунком для шанованої людини.
Коптите з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Джерело диму | Тріска |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 450 мм |
| Ширина коптильні | 250 мм |
| Висота коптильні | 300 мм |
| Вага | 6 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність гідрозатвори | Є |
| Тип коптильні | На дровах, на вугіллі, на газу, на електроплиті |
| Термометр | В комплекті |
| Розове завантаження коптильні, кг | 3/4 |
| Матеріал коптильні | Нержавіюча сталь 1,5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте





