Піч на дровах бульер'ян із радіаторами





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч на дровах бульер'ян із радіаторами»
Піч бульер'ян із бічними радіаторами — ефективний опалювальний прилад
Під час купівлі печі надаємо збільшену знижку на димохід із неіржавкої сталі!
Піч типу бульер'ян — це не просто класична піч на дровах, а ефективний потужний опалювальний прилад на 150 м.куб, який забезпечує конвекційне прогрівання приміщення в режимі тління палива.
Дровяний бульер'ян виготовлений зі сталі 4 мм, аркуш другої камери для допалювання диму виготовлений зі сталі 8 мм.
Головна особливість печеньки на дровах — режим згоряння палива, що тліє. Ящик для видалення золи одночасно слугує як регулятор подавання повітря для горіння. Керуючи кількістю повітря, що подається, можна регулювати роботу булер'яну.
Переваги печі типу бульер'ян на дровах:
- якісна конструкція 4-8 мм
- конвекційні радіатори для прискореного нагрівання будинку
- друга камера, обладнана системою допалювання
- зольний ящик
- чавунний лосоник
- варильна плита з трьома конфорками
- регулювання тяги за допомогою ударера димоходу

Піч типу бульер'ян із радіаторами забезпечить приміщення в 150 м куб. Одночасно печеню можна використовувати для приготування їжі. Варильна поверхня складається з 3 конфорок різного діаметра.
Булер'ян працює за принципом калорифера. Бічні радіатори навколо топки сприяють конвекції та швидкому поширенню повітря приміщенням. Високий ККД забезпечується наявністю системи догоряння диму. Для цього у вторинній камері печі на дровах розташовується спеціальна трубка-дефлектор, яка й подає повітря для допалювання.
Купити піч на дровах типу бульер'ян для дачі або дому можна на сайті інтернет-магазину Очаг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 97 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Dacia |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 815 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Духову шафу | Немає |
| Потужність, кВт | 7 |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 150м3 |
| Глибина топки, мм | 580 |
| Зольний ящик | Є |
| Конфорка | Три |
| Топка | Сталь 4 мм + 8 мм |
| Шибер на димоході | Є |
| На якому паливі працює піч | Дрова |
- Ціна: 16 300 ₴







