Піч-каменка Harvia 36 Pro для сауни або лазні без виносу зі склом

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч-каменка Harvia 36 Pro для сауни або лазні без виносу зі склом»
Каменка для сауни та лазні фінського виробництва Harvia
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безплатна доставка по Україні!
Піч для сауни Harvia 36 Pro вирізняється якісним виготовленням та елегантним дизайном. Дров'яні печі для сауни фінського виробництва Harvia виготовлені в найкращих традиціях лазневого мистецтва. Застосовуючи імпортні матеріали та багаторічний досвід, фінським конструкторам вдалося створити оригінальний продукт — піч-каменку Harvia.
Harvia 36 Pro — це піч для великих саун об'ємом до 36 м куб.
Піч для сауни на дровах Harvia
Пічі для сауни на дровах — це класичні опалювальні печі, які найчастіше встановлюють у сауні, а фінський виробник Harvia — відомий на весь світ виробник цієї продукції.
Лазнева піч 36 Про працює на дровах. Горіння дров здійснюється на чавунній коляшниковій решітці, за регулювання потужності відповідає попільник, що подає повітря.
Соковита камера дров'яного каміння зроблена з якісної сталі. Жароміцна конструкція витримує високі температури, необхідні для лазневих процедур. Верх топки зроблений зі сталі завтовшки 6 мм.
Ємність для каменів дає змогу використовувати 60 кг. Дверцята топки обладнані склом.
Циркуляцію полум'я й конвекцію повітряних мас забезпечить кожух із функцією конвекції.

А - верхній сполучний отвір
В - задній сполучний отвір
З - отвір для видалення сажі
D — дверцята топки
Е — попільник.
Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сподобальні товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

Дровяна піч для лазні Harvia 36:
- верх топки — сталь 6 мм
- місткість для каменів вміщує 60 кг
- пришивка з неіржавкої сталі
- дверцята з термостійким склом
- регульовані ніжки
- графітовий колір кожуха
- чавунні лосники
- конвекція повітря в парній завдяки зовнішньому кожусі.

Розміри: А мін — 1280 мм, В хв — 375 мм, З хв — 375 мм, D хв — 375 мм, Х — 690 мм, Y — 750 мм, Z — 130 мм
Опис печі для сауни
Пічі для саунирімія без виносної топки можуть бути встановлені в парній із заднім під'єднанням димоходу. У конструкції камінці мають приєднувальний отвір, розташований на задній стінці. Саме завдяки такій конструкційній особливості можна заощадити простір у сауні.
Піч грудня 36 обладнана ніжками, які регулюються за висотою.
Потужна каменка для саун великого об'єму Harvia 36 підходить для компаній. 60 кг каменів дає змогу забезпечити тривале тепловіддання.
Особливу атмосферу в сауні забезпечує скло у дверцятах топкової камери. Якщо на час у парній згасне світло — виручить віконце на дверцятах.
Піч для сауни Harvia 36 обладнана кожухом-конвектором, який сприяє циркуляції повітря та його конвективному нагріванню.
Купити дров'яну піч для сауни Harvia 36 можна в нас! Доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 31 |
| Паливний канал | без виносу |
| Вага каменів, кг | 60 |
| Об'єм парної | 28-37 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 6 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє, можливо заднє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



