Твердопаливний котел "Maxiterm 12" 3 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел "Maxiterm 12" 3 мм»
Твердопаливний котел Maxiterm 12 - ефективне опалення 100 м. кв. площі
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Опалення твердопаливним котлом сьогодні є необхідністю. Багато українців з метою заощадити сімейний бюджет переходять на альтернативні джерела тепла. Однією з найбільш популярною, за рахунок невисокої ціни є ніша бюджетного твердопаливного обладнання.
Котел потужністю 12 кВт (до 100 м. кв) працює на таких видах палива, як дрова, вугілля, а також брикети. Опалення твердопаливним котлом ТМ Maxiterm 12 забезпечує незалежність своєму власникові. Автономна робота агрегату становить 2-8 годин (залежить від палива).
Твердопаливний котел ТМ Maxiterm 12:
сталь 3 мм
чавунна решітка
водяна сорочка
теплообмінник
гніздо під регулятор тяги
зольний ящик
заводська гарантія 1 рік
Проста конструкція опалювального приладу легко обслуговується і експлуатується. Дверцята у верхній частині корпуса служить для закладки дров і доступу до колосникових гратах. Дверка в нижній частині котла допомагає видаляти золу.
На задній стінці твердопаливного котла Maxiterm 12 розташований вихід димовідвідного патрубка прямокутної форми. Для переходу на круглу трубу можна додатково придбати перехідник.
Керувати роботою агрегату можна вручну - через заслінку повітря, яка нижній дверцятах або за допомогою механічного регулятора температури. Опалення твердопаливним котлом з регулятором тяги все ж зручніше, ніж ручне регулювання.
Купити твердопаливний котел Maxiterm 12 кВт можна в інтернет-магазині Вогнище. Також можна замовити таку модель на 12 кВт з зручно розташованої дверкою завантаження під нахилом і можливістю доступу до колоснику через нижню шуровочную двері. Ціна на Макситерм 12 відповідає заводський. У нас діє система знижок.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Об'єм камери згоряння | 35 л |
| Об'єм води в котлі | 30 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішньої переріз димоходу, мм | 100х200 |
| Номінальний тиск води в котлі, МПа | 0.13 |
| Розміри топки, ВхШхГ, мм | 300х315х315 |
| Тривалість згоряння разового завантаження палива, год | 8 |
| Температура теплоносія, °С, не більше | 90 |
| Колосники | Чавунні |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 3 мм |
| Плита | Немає |
- Ціна: 14 900 ₴




