Варильна піч-кухня Trend MBS з кришкою з духовкою та плитою





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Варильна піч-кухня Trend MBS з кришкою з духовкою та плитою»
Варильна піч-кухня Trend із плитою й духовкою МБС (Сербія) в Україні
Піч-кухня на дровах із плитою й духовкою Trend МБС призначений для обігріву приміщення до 125-150 м.куб і приготування їжі. Паливом для варильної печі служать дрова або паливні брикети. Щоб згоряння було ефективним вологість дров не повинна перевищувати 20%. В іншому випадку, з'являються смоли і гази, які разом з водяною парою утворює креозот і забивають димар. Вугілля в якості палива використовувати забороняється, так як він має високу теплову потужність.Наружний корпус печі-кухні емальований. Доступні кольори - бєж, білий.
При купівлі печі надаємо збільшену знижку на димар з нержавіючої сталі!
Переваги та особливості пічі-кухні на дровах:
- верхня поверхня – сталевий варильний настил з однією конфоркою
- емальована духовка
- топка з шамотної цегли
- дверцята топки і духовки – термостійке скло
- вставки з сірого чавуну - дверцята топки, духовки, зольника
- бічні стінки, ящик внизу і деко з емальованої сталі
- подача повітря – повітряна заслінка на дверцятах зольного скриньки
- підключення димоходу - бокове ліве/праве через сталевий димовідвідний патрубок
- ящик для посуду
- для герметичності приєднання – безазбестовий шнур на всіх дверцятах, на димовідвідних патрубку, між варильною поверхнею і плити рамою
- 4 режиму роботи перемикаються тягорегулятором (12 на малюнку).
Варильна піч Тренд МБС є у двох модифікаціях – з кришкою та без. Уточнюйте деталі менеджера.


Варильна піч кухня Trend МБС працює в чотирьох режимах, які регулюються ручкою-тягорегулятором:
- Комбінований режим роботи - одночасно опалення, приготування їжі на варильної поверхні і використання духовки - ручка тягорегулятора повинна стояти в початковому положенні, а повітряна заслінка - в середньому положенні.
- Швидке приготування їжі можливо у разі, коли варильна поверхня добре розігріта. Для цього треба постійно в невеликих кількостях додавати паливо, при цьому ручку тягорегулятора потягнути на себе, а повітряну заслінку поставити в середнє положення.
- Опалення - положення тягорегулятора і повітряної заслінки таке ж, як і при комбінованому режимі роботи печі. Для більшої віддачі тепла в приміщення необхідно відкрити духова шафа.
- Випічка - положення заслінок, як при комбінованому режимі роботи печі.



Верхня поверхня плити Trend обладнана сталевою варильною поверхнею з однією конфоркою. Духова шафа печі емальована.
Топкова камера печі кухні на дровах викладена вогнетривкою шамотною цеглою.
Дверцята камери згоряння, духовки і зольного шухляди виконані з сірого чавуну, дверцята камери згоряння і духовки оснащені термостійким склом. У нижній частині печі Тренд передбачений висувний ящик для зберігання дров або посуду. Бічні стінки печі і висувний ящик виконані з емальованої сталі.
Підключення димоходу здійснюється через сталевий димовідвідний патрубок. Можливо лівостороннє або правостороннє підключення димоходу. Герметичність приєднання дымовідводного патрубка, дверцят печі й варильної поверхні до рами плити забезпечує безазбестовий шнур.
Подача повітря, за рахунок якого регулюється інтенсивність горіння печі, здійснюється через повітряну заслінку розташовану на дверцятах зольного скриньки.
Варильна піч кухня на дровах Trend МБС тривалого горіння з плитою, духовою шафою і дверцятами топки зі склом Trend можна замовити з доставкою в будь-який регіон України.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Бічне |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 96.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 894 мм |
| Висота | 858 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Духову шафу | Є |
| Висота Х Ширина Х Глибина топки печі, мм | 260 х 280 х 367 |
| Потужність, кВт | 7.5 |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 180м3 |
| Висота Х Ширина Х Глибина духовки, мм | 205 х 367 х 320 |
| Зольний ящик | Є |
| Конфорка | Одна |
| Топка | Шамот |
| Шибер на димоході | Немає |
| На якому паливі працює піч | Дрова, брикети |
| Діаметр конфорки, мм | 200 мм |
- Ціна: 29 840 ₴








