Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-80 кВт 5 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-80 кВт 5 мм»
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Котел твердопаливний Мартен Комфорт МС-80 кВт:
сталь 5 мм
верхнє горіння твердого палива
автоматика польського виробництва в комплекті
поличний теплообмінник
надходження й ефективний розподіл повітря для горіння
рухомі охолоджувальні колосники та місткий зольний ящик
важіль для шурвання твердого палива та очищення колосників
якісна роботизована зварювання
гарантія 3 роки
розрахунковий термін експлуатації 15 років.
Котел тривалого горіння Marten Comfort mc-80 кВт — це котел для промислових виробництв або будинків великої площі.
Агрегат виготовлений за новітніми технологіями країн ЄС із використанням імпортного обладнання. Надійність опалювального приладу гарантовано фахівцями компанії Мартен ЛТД. Вся продукція Marten зроблена з використанням роботизованого зварювання, розкрійка деталей конструкції здійснюється на обладнанні плазмового різання. Твердопаливні котли Marten проходять контроль якості.
Основа котла тривалого горіння Marten Comfort mc-80 — топка з конвекційним поличним теплообмінником, водяні колосники з підіймальним механізмом очищення, попільник, водяна сорочка та боров димоходу.
Твердопаливний агрегат має в комплекті автоматику — вентилятор і блок керування. Саме завдяки подаванню повітря зверху вниз спеціальним каналом дає можливість котлу працювати в режимі верхнього тривалого горіння. Максимально опалювальний прилад працює приблизно добу.
Замовити дров'яний, вугільний котел Marten Comfort mc-80 кВт можна з доставкою в Україні. Ціна виробника.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 80 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Дрова, Кам'яне вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Об'єм камери згоряння | 384 л |
| Об'єм води в котлі | 263 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 725 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2120 мм |
| Ширина | 848 мм |
| Глибина | 1090 мм |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна температура води, З | 90 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| Глибина топки, мм | 761 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Температура димових газів на виході З | 110-170 |
| Номінальний робочий тиск води, МПа (бар) | 0.2(2.0) |
| Необхідна тяга димових газів, Па | 20-25 |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 8.2 |
| Споживання електроенергії, Вт | 155 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної води, мм | 50 |
| Рекомендована висота димаря, м | 7 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
- Ціна: 115 000 ₴


