Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-40 кВт 5 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-40 кВт 5 мм»
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Котел твердопаливний Мартен Комфорт МС-40 кВт:
сталь 5 мм
верхнє горіння твердого палива
автоматика польського виробництва в комплекті
поличний теплообмінник
надходження й ефективний розподіл повітря для горіння
рухомі охолоджувальні колосники та місткий зольний ящик
важіль для шурвання твердого палива та очищення колосників
якісна роботизована зварювання
гарантія 3 роки
розрахунковий термін експлуатації 15 років.
Котел тривалого горіння на дровах, а також вугілля сьогодні є економним опалювальним приладом. Залишивши такою дров'яною агрегатою собі в будинок, можна добре заощадити витрати.
Котел на твердому паливі виробництва заводу Мартен Комфорт мс-40 працює методом верхнього горіння. Отже, дрова та вугілля горять не традиційно, а зверху вниз, шарами. Коли згоряє один шар палива, починає горіти наступний. Це можливо завдяки тому, що повітря подається теж зверху вниз через спеціальний канал. Нагнітає кисень для горіння вентилятор. Керує роботою вентилятора блок автоматики (у комплекті).
Твердопаливний котел Мартен Комфорт мс-40 кВт обладнаний місткою камерою згоряння, ступеневим, теплообмінником, водяною сорочкою, безшовними колосниками та зольником.
Купити агрегат тривалого горіння можна з доставкою по Україні за вигідною ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Дрова, Кам'яне вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Об'єм камери згоряння | 200 л |
| Об'єм води в котлі | 150 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 434 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1873 мм |
| Ширина | 661 мм |
| Глибина | 813 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна температура води, З | 90 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| Глибина топки, мм | 560 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 4.4 |
| Номінальний робочий тиск води, МПа (бар) | 0.2(2.0) |
| Необхідна тяга димових газів, Па | 20-25 |
| Температура димових газів на виході З | 110-170 |
| Споживання електроенергії, Вт | 105 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної води, мм | 50 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
- Ціна: 66 200 ₴


