Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-33 кВт 5 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-33 кВт 5 мм»
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Котел твердопаливний Мартен Комфорт МС-33 кВт:
сталь 5 мм
верхнє горіння твердого палива
автоматика польського виробництва в комплекті
поличний теплообмінник
надходження й ефективний розподіл повітря для горіння
рухомі охолоджувальні колосники та місткий зольний ящик
важіль для шурвання твердого палива та очищення колосників
якісна роботизована зварювання
гарантія 3 роки
розрахунковий термін експлуатації 15 років.
Сьогодні на українському ринку представлений широкий вибір дров'яних і вугільних твердопаливних котлів. Щоб менше часу витрачати на обслуговування й експлуатацію опалювального приладу, краще купити котел тривалого горіння.
Універсальною моделлю є котел тривалого горіння Marten Comfort 33 mc. Цей твердопаливний котел є обладнанням верхнього горіння — паливо спалюється зверху вниз під час подавання кисню спеціальним каналом. Верхній метод горіння дуже ефективний, саме завдяки йому, тривалість роботи апарата — 8-24 години.

Зроблений котел зі сталі (товщина 5 мм). Топка дає змогу завантажити велику кількість твердого палива. Димові гази, перш ніж потрапити в боров димоходу, проходять конвекційними каналами теплообмінника. Отже, відбувається максимальне віддання тепла.
Колосник Мартен Комфорт мс-40 — безшовний, водонаповнений. Очищення від золи здійснюється підіймачем, яким можна керувати через спеціальний важіль (розташований на бічній стінці).
Котел тривалого горіння має теплоізоляцію. Керування роботою (горінням) здійснюється через блок автоматики, який контролює обсяг повітря, що подається в топку.
Котли на твердому паливі Мартен Комфорт надійні та безпечні. Завод виробник гарантує якісну роботу агрегата. Запорукою довговічності є новітні технології виробництва, імпортне обладнання, система контролю якості.
Замовити дров'яну вугільну модель мс 33 кВт для житлового або промислового приміщення в Україні можна з доставкою. Ціна на котли Мартен в інтернет-магазині Зачаг відповідає прайс-листу виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 33 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Антрацит, Кам'яне вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Об'єм камери згоряння | 137 л |
| Об'єм води в котлі | 120 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 358 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1743 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 763 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна температура води, З | 90 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| Глибина топки, мм | 512 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 3.6 |
| Необхідна тяга димових газів, Па | 20-25 |
| Номінальний робочий тиск води, МПа (бар) | 0.2(2.0) |
| Температура димових газів на виході З | 110-170 |
| Споживання електроенергії, Вт | 85 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної води, мм | 50 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
- Ціна: 60 600 ₴


