Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-20 кВт 5 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Marten Comfort МС-20 кВт 5 мм»
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Котел твердопаливний Мартен Комфорт МС-20 кВт:
сталь 5 мм
автоматика в комплекті (Польща)
поличний теплообмінник
надходження й ефективний розподіл повітря для горіння
рухомі охолоджувальні колосники та місткий зольний ящик
важіль для шурвання твердого палива та очищення колосників
автоматичне зварювання
верхнє горіння, ККД 85%
гарантія 3 роки
розрахунковий термін експлуатації 15 років.
Сфера застосування твердопаливного котла
Котел тривалого горіння Marten Comfort 20 mc — це котел із верхнім принципом роботи. Котел 20 кВт встановлюється як центральне опалення в заміському або приватному будинку, на дачі, котлом можна запити склад, офіс, магазин, гараж.
Пристрій Мартен Комфорт мс-20
Котел на твердому паливі Мартен Комфорт виготовлений із якісної сталі завтовшки 5 мм. Основа агрегату — топічна камера. У верхній частині, над топкою, розташовується конвекційна частина — багатоходовий теплообмінник. Димові гази, проходячи ходами теплообмінника, максимально віддають теплоносійцю.
Тривалість роботи твердопаливного апарату коливається від 8 до 24 годин. Цей показник забезпечений спеціальною системою надходження повітря в топку через канал із форсунками. Зверху каналу розміщується вентилятор для нагнітання повітря. Автоматичний блок керування контролює обсяг подавання, залежно від того, яка температура теплоносія встановлена.
Спалювання твердого палива зверху вниз — це основний принцип тривалої роботи твердопаливного котла Marten Comfort mc-20.
Дуже зручна та продумана в конструкції котла чищення колосників. Колосники в моделі Комфорт зроблені з товстостінної труби та наповнені теплоносіям.
Для очищення від золи, до нижньої частини дров'яного агрегату поміщений підіймальний механізм. Механізм приводить у дію спеціальний важіль, розташований збоку котла. Приводячи в дію важіль, здійснюється очищення лосників від золи. Під колосниками є попільник, куди і зсипається зола. Корпус агрегату теплоізольований.

Обладнання заводу Мартен ЛТД
Котли Marten Comfort mc виготовлені на новітньому обладнанні провідних імпортних виробників. Зварювання здійснюється роботизованим обладнанням, розкрий деталей — на вербстатах плазмового різання. Всі твердопаливні котли Marten Comfort проходять етапи контролю та випробування. Гарантія на апарати — 36 місяців.
Котел тривалого горіння з автоматичним керуванням можна купити з безплатною доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Антрацит, Кам'яне вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Об'єм камери згоряння | 87 л |
| Об'єм води в котлі | 90 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 285 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1643 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 663 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна температура води, З | 90 |
| Рекомендована висота димаря, м | 5 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| Глибина топки, мм | 412 |
| Колосники | Водонаповнені |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 2.5 |
| Температура димових газів на виході З | 110-170 |
| Номінальний робочий тиск води, МПа (бар) | 0.2(2.0) |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної води, мм | 50 |
| Необхідна тяга димових газів, Па | 20-25 |
| Споживання електроенергії, Вт | 85 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
- Ціна: 49 400 ₴


