Піч-камін Затишок Luxe 10 з варильною поверхнею ТМ ТЕМП





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч-камін Затишок Luxe 10 з варильною поверхнею ТМ ТЕМП»
Піч-камін на дровах Затишок Luxe 10 з варильною плитою
Дров'яна піч-камін «Затишок Luxe» 10 кВт — це недорога піч камінного типу для обігріву будинку об'ємом до 160 м³. Номінальна потужність печі становить 8 кВт, а при використанні печі з економайзером потужність збільшується до 10 кВт.
Піч-камін виготовлена зі сталі, топкова зона посилена плитами шамоту. Шамот є тепло акумулюючим матеріалом, який не тільки підвищує тепловіддачу печі, а й забезпечує довговічність експлуатації, оскільки добре витримує високе теплове навантаження. Глибина топки становить 40 см.
Опалювально-варна піч Затишок Luxe 10 обладнана конвекційними каналами — повітряним прошарком між стінками топки та зовнішнім кожухом, що сприяє конвекції повітря та отриманню м'якого тепла, яке швидко поширюється по всьому об'єму приміщення.
Перевагою дров'яного каміна Затишок Luxe 10 є наявність варильної поверхні з однією конфоркою.
Колосник дров'яної печі виконаний з чавуну. Для очищення від золи передбачений висувний зольний ящик.
Варильна поверхня печі зроблена зі сталі 6 мм, топка зі сталі 3 мм та шамотна облицювання. Усередині топки знаходиться лист-відбійник та декоративна перегородка, які зроблені зі сталі 4 мм, днище та стійка зроблені зі сталі 2 мм.
Дверцята печі-буржуйки Затишок Luxe 10 кВт обладнані жаростійким склом німецького виробництва. Повітря, що подається на скло, запобігає появі на ньому кіптяви - система "чисте скло".
Для регулювання роботи печі на зольному ящику передбачена заслінка регулювання повітря. Подаючи більше повітря у топку, можна забезпечити інтенсивне горіння дров, а закривши заслінку — тривале згоряння палива.
У нижній частині корпусу каміна передбачено місце для зберігання дров. Зовні піч-камін Затишок Luxe 10 кВт пофарбована термостійкою фарбою.
Купити дров'яну піч-камін Затишок Luxe 10 кВт можна з доставкою по Україні, а також замовити до неї димохід з нержавіючої сталі.
При купівлі печі надаємо збільшену знижку на димар з нержавіючої сталі!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Духову шафу | Немає |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 160м3 |
| Зольний ящик | Є |
| Конфорка | Одна |
| Топка | Шамот |
| Шибер на димоході | Є |
| На якому паливі працює піч | Дрова |
| Система "Чисте скло" | є |
| Номінальна потужність (кВт) | 8 |
| Максимальная мощность (кВт) | 10 |
- Ціна: 12 490 ₴






