Коптильня з нержавіючої сталі 2 мм гарячого та холодного копчення 520х320х420 мм з термометром + подарунок





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Коптильня з нержавіючої сталі 2 мм гарячого та холодного копчення 520х320х420 мм з термометром + подарунок»
Коптильня з нержавіючої сталі товщиною 2 мм
Чудовим подарунком на день народження або будь-яке інше свято може стати коптильня з нержавіючої сталі для гарячого та холодного копчення. Побутова коптильня з нержавіючої сталі — це якісний і недорогий варіант для копчення. Нержавіюча сталь не схильна до корозії, харчову нержавіючу сталь легко мити, вона безпечна та екологічна, а також не має великої ваги, що дуже зручно в експлуатації та під час транспортування.
При виробництві даної моделі використовується високолегована нержавіюча сталь AISI 430 товщиною 2 мм.
Комплекс для копчення може бути використаний для гарячої обробки продукту - нагрівання за допомогою плити або відкритого вогню, а також для холодного копчення - обробка холодним димом за допомогою димогенератора, який йде в комплекті. Димогенератор у комплекті з компресором і необхідними аксесуарами для підключення забезпечує подачу диму протягом 3 годин, далі необхідно додавати тріску.
Нержавіюча коптильня 2 мм передбачає 2 рівні для копчення — продукт розміщується на 2 знімних решітках. Якщо потрібно коптити, наприклад, рибу, підвісним способом, то для підвішування використовують гачки (у комплекті з коптильнею йдуть 3 гачки, додатково можна придбати набір 5 шт або 10 шт).
У процесі копчення виділяється жир, який стікає на спеціальний піддон, який легко дістати і помити.
Дим під час приготування виводиться через спеціальний патрубок. Якщо копчення відбувається всередині приміщення, до патрубка підключається шланг, і дим відводиться на вулицю (шланг необхідної довжини купується окремо).
Для вимірювання температури всередині коптильної камери передбачений точний біметалевий термометр.
Місткість коптильні з нержавіючої сталі товщиною 2 мм для гарячого та холодного копчення становить 10 кг. Може застосовуватися для обробки як м'яса, риби, так і овочів, фруктів.
Базовий комплект:
- 2-х ярусна решітка для горизонтального копчення;
- 3 гачки для для вертикального копчення;
- піддон для збору жиру;
- інструкція з експлуатації;
- професійний біметалевий термометр;
- димогенератор до 3 годин димлення;
- компресор та аксесуари для під'єднання.
Технічні характеристики:
- Місткість - до 10 кг.
- Габаритні розміри - 520х320х420 мм.
- Товщина металу - 2 мм.
- Вага - 15 кг.
При замовленні коптильні ПОДАРУНОК:
- Щепа для копчення 3 кг;
- Запальничка для димогенератора 1 шт;
- Спеції для маринування продуктів 1 шт;
- Брошура з рецептами 1 шт.
Додатково можна купити гачки, шприц для маринування, нітритну сіль, шпагат для обв'язування, шланг для відведення диму, спеції для курки, риби, цифровий високоточний термометр для вимірювання температури в середині продукту, тріску, запасні нержавіючі решітки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 320 мм |
| Висота коптильні | 420 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Розове завантаження коптильні, кг | 10 |
| Тип коптильні | На дровах, на вугіллі, на газу, на електроплиті |
| Матеріал коптильні | Нержавіюча сталь 2 мм |
- Ціна: 7 900 ₴




