Піч-камін Incorta Ravan чавунна на дровах 10 кВт





Чавунна піч-камін Incorta Ravan для будинку
Чавунна піч Incorta — це опалювальна модель для невеликого будинку, частини будинку, холу, кухні-студії або дачі, яка обігріє повітря у всьому приміщенні об’ємом до 120 м³. Максимальна потужність печі становить 10 кВт, номынальна - 8 кВт.
Піч-камін виготовлена з чавуну високої якості, товщина якого становить 8-10 мм.
Піч Incorta Ravan належить до моделей тривалого горіння. У конструкції опалювального приладу передбачено регулювання подачі повітря, завдяки якому можна перевести піч у режим повільного горіння палива. Однак у режимі тління піч Incorta Ravan видає потужність 5 кВт.
Також тривалість горіння та економічну витрату дров підтримує система подвійного допалювання — у топковій камері каміна передбачена подача вторинного повітря для допалювання диму та незгорілих частинок палива. ККД печі Incorta Ravan становить 75,8 %.
Скляні дверцята печі-каміна Incorta Ravan — міцні, завдяки використанню термостійкого скла. Скло обдувається потоками повітря, щоб уникнути появи кіптяви та сажі.
По-справжньому красива і стильна модель на дровах Incorta Ravan обладнана чавунною колосниковою решіткою, ящиком для збору золи, а також дровницею - у нижній частині корпусу передбачено місце, де сушаться і зберігаються дрова.
До димоходу камін можна підключити ззаду або зверху, що дуже зручно.
У моделі Incorta Ravan реалізована система подачі повітря для горіння з вулиці.

При купівлі печі надаємо збільшену знижку на димар з нержавіючої сталі!
Переваги печі-каміна Incorta Ravan:
- чистий чавун 8-10 мм без домішок;
- високий ККД 75,8 %;
- система допалювання димових газів;
- скляні дверцята;
- система «чисте скло»;
- регулювання тривалості горіння;
- оригінальний дизайн;
- жаростійке фарбування;
- підключення димоходу зверху або позаду;
- дровниця;
- можливість подачі повітря ззовні.

Купити чавунну піч Іncorta Ravan 10 кВт з доставкою по Україні можна в Інтернет-магазині «Ochag».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravan |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.8 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 113 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 858 мм |
| Глибина | 364 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Духову шафу | Немає |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 120м3 |
| Зольний ящик | Так |
| Конфорка | Немає |
| Топка | Чавун |
| Шибер на димоході | Немає |
| На якому паливі працює піч | Дрова |
| Відсік для зберігання дров | Є |
| Розмір топки, ВхШхГ, мм | 400х280х210 |
| Номінальна потужність (кВт) | 8 |
| Подача повітря ззовні | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє або заднє |
| Розмір скла, мм | 220х420 |
- Ціна: 29 870 ₴






