Піч із варильною поверхнею Вогнев ПВ-200-2ЧК з двома конфорками




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч із варильною поверхнею Вогнев ПВ-200-2ЧК з двома конфорками»
Вогнев Новаслав — піч з варильною поверхнею для опалення та приготування їжі
Під час купівлі печі надаємо збільшену знижку на димохід із неіржавкої сталі!
Безплатна доставка в Україні через експлуатацію перевезення Делівері!
В умовах підвищення цін на енергоносітелі вартість газифікації будівель і споруд істотно зросла. Виходом із ситуації є купівля буржуйки для повітряного опалення.
Сучасні буржуйки відрізняються від своїх попередниць ефективною конструкцією й довготривалою роботою на одній закладці палива. Серед безлічі пропонувань, підвищеним попитом користуються опалювальними пічами-буржуйки Вогнев із варильною поверхнею.
Технічні дані та інструкція розміщені в закладках "Характеристики" й "Специфікація".
Пічі Вогнев опалюв опалювально-варювальні містять моделі з однією або двома конфорками, дверцятами зі склом, баком-теплообмінником. Пічка з варильною поверхнею Вогнев ПОВ-200-2ЧК призначена для приміщень до 200 м³.




Основними перевагами печей на дровах Вогнев із варильною плитою є:
- конструкційна сталь 4 мм;
- містка камера згоряння, обладнана системою допалювання димових газів;
- конвективні канали для швидкого нагрівання приміщення;
- регулювання інтенсивності горіння дров завдяки надходження повітря;
- КПД 75%;
- варильна плита з двома конфорками;
- жаростійке покриття кожуха;
- вставки з неіржавкої сталі на бічних стінках печі.

Бак для води — додаткова комплектація для роботи в системі з виносним баком — модель ПВ-Б.
Тривале горіння палива в сучасних буржуйках забезпечується таким явищем, як газогенерація. Паливо та печені гази згоряють у дві стадії. Для цього топка буржуйки спеціальним металевим листом розділена на дві частини. У першому відсіку топки паливо повільно горить, у другому — догоряють печені гази.
У режим повільного горіння піч-буржівка перекладається через прикриття висувної зольної скриньки. Для надходження повітря в другий відсік топки передбачений спеціальний канал — інжектор.
Тривале, тліє горіння дров сприяє довгій роботі печі на одній закладці палива — до 6-8 годин, залежно від якості палива, породи деревини. Дрова твердих порід горять у рази довше від сухих деревних відходів. Використовувати як паливо для бургуйки вугілля — заборонено.
Опалювальна буржуйка забезпечить швидке прогрівання приміщення. У цьому допоможе кожух-конвектор. Повітряні канали, розташовані між топкою та кожухом, регулярно пропускають повітря. Розгартована топка так само сприяє тому, що повітря нагрівається. Верхні отвори конвектора дають змогу нагрітому повітрю «виходити» в приміщення, де способом природної конвекції відбувається поширення теплого повітря по всьому об'єму будинку. Такий метод прогрівання дуже ефективний. Для опалення вдома, який складається з декількох кімнат, досить відчинити міжкімнатні двері.
Важливим моментом під час купівлі дров'яної печі для опалення є добір її потужності. Тут обов'язковим чинником є облік тепловтрати приміщення, а також запас потужності. Наприклад, для дачного будиночка об'ємом 120 м.куб. потрібно купити буржуйку ПВ-200 на 200 м. Такий запас потужності дасть змогу підтримувати стабільну кімнатну температуру навіть у мороз.
Ще однією незаперечною перевагою печі з варильною поверхнею на дровах Вогнев є варильна поверхня та дві чавунні конфорки.
Можна купити буржуйку з варильною поверхнею без конфорок або з однією конфоркою.
Привабливість зовнішнього вигляду печі додасть дверцята для закладки палива, обладнані склом Robax (термостійке).
Вставки з неіржавкої сталі з боків корпусу печі також надають дизайну особливого стилю.
Купити буржуйку для опалення дровами — означає забезпечити себе економічним обігрівом. Піч із варильною поверхнею Вогнев ПОВ 200 2К чудово впишеться в інтер'єр будь-якого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 78 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 391 мм |
| Висота | 663 мм |
| Глибина | 867 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність, кВт | 14 кВт |
| Духову шафу | Немає |
| Час роботи на одному завантаженні палива, год | 2-8 |
| Розмір дверцята топки, мм | 216х254 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 64 |
| Висота димоходу не менше, м | 6 |
| Максимальна довжина полін, мм | 590 |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 200м3 |
| Зольний ящик | Є |
| Конфорка | Дві |
| Топка | Сталь 4 мм |
| Шибер на димоході | Є |
| На якому паливі працює піч | Дрова |
- Ціна: Ціну уточнюйте




