COZY 18 піч для лазні та сауни дров'яна з виносом товщина металу 5 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «COZY 18 піч для лазні та сауни дров'яна з виносом товщина металу 5 мм»
Дров'яна піч COZY 18 з виносною топкою для лазні та сауни
Стильна та ефективна піч на дровах COZY 18 - це гідний зразок лазневого обладнання для парної до 18 куб.м. Піч обладнана подовженим паливним каналом для монтажу через стіну.
Піч-кам'янка естонського виробництва COZY 18 має не тільки чудовий зовнішній вигляд, а й ефективну внутрішню будову. Сітка прямокутної форми зі скошенеми кутами вміщує в себе 160 кг каміння, що дає можливість отримати вологе тепло, поливаючи каміння водою.
Топка печі COZY 18 зроблена з жаростійкої конструкційної сталі марки S235 товщиною 5 мм. Усередині топки передбачена спеціальна конструкція товщиною 10 мм, яка розсіює полум'я, що забезпечує високу тепловіддачу і довговічність використання котла.
Котел для лазні COZY 18 обладнаний скляними дверцятами, зольним ящиком і колосниковою решіткою.
Дуже ефективно зроблена подача повітря в зону горіння - приплив повітря відбувається з трьох сторін. Перша порція первинного повітря надходить в топку з-під колосникової решітки, друга - через спеціальні повітряні канали потрапляє в середину топки і третя - через труби на стелі топки. Така потрійна система подачі забезпечує максимальне згоряння дров, значну їх економію, а також допалювання димових газів.

Переваги дров'яної печі для лазні COZY 18 з виносом:
- стильний дизайн;
- конструкційна сталь топки 5-10 мм;
- жаростійкі скляні дверцята;
- компактні габаритні розміри;
- мінімально дозволена відстань до найближчих поверхонь 23 см;
- ефективна потрійна система припливу повітря;
- догоряння димових газів;
- місткий кошик для 160 кг каміння.

Супутні товари: димохід, двері і вікна, баки, сітки для каміння, бондарні вироби, освітлення, каміння.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 84 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 499 мм |
| Висота | 756 мм |
| Глибина | 785 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | виносний |
| Вага каменів, кг | 160 |
| Об'єм парної | 12-16 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 5 мм |
- Ціна: 69 462 ₴



