Maxiterm LUX 12 кВт твердопаливний котел 4 мм з плитою





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Maxiterm LUX 12 кВт твердопаливний котел 4 мм з плитою»
Котел з варильною плитою на дровах MaxiTerm Lux 12 кВт
При покупці котла надається збільшена знижка на димар з нержавіючої сталі!
Котел з варильною поверхнею Maxiterm LUX 12 кВт модель 12 П призначений для обігріву будинку до 120 м², а також для приготування їжі.
Компактний котел для будинку Maxiterm LUX 12 кВт з варильною поверхнею виконан з міцної, жаротривкої сталі 4 мм. Колосник зроблений із чавуну. Сталевий корпус утеплений мінеральною ватою, зовні кожух пофарбований порошковою фарбою в жовтий колір.
Дві дверцята класичного котла Maxiterm LUX 12 П мають ущільнювач у вигляді керамічного шнура. Ручки дверцят не нагріваються, оскільки зроблені зі спеціального пластику, який не гріється.
Верхні двері під нахилом використовуються для засипання сипучого палива - вугілля, або закладки дров, брикетів. Нижні двері дають можливість почистити колосник і зольний ящик. На нижні двері можна встановити вентилятор (додаткова опція) в комплекті з блоком управління. Також передбачено піддувало для ручного подавання повітря.
Опалювальний котел Maxiterm LUX 12 П може працювати з механічним регулятором тяги. Є роз'єм для монтажу електричного ТЕНа.
Для контролю за температурою теплоносія передбачено термометр. Верхня варильна поверхня зроблена з чавуну, є конфорка на кілька знімних кілець.
Димохід і технологічні виходи розташовані на задній стінці твердопаливного котла Maxiterm LUX 12 П.
Купити твердопаливний котел Максітерм 12 кВт з варильною поверхнею серії Люкс за вигідною ціною з безплатною доставкою можна в Інтернет-магазині «Ochag».
Додатково до твердопаливний котел можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Об'єм камери згоряння | 31 л |
| Об'єм води в котлі | 34 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 105 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри топки, ВхШхГ, мм | 330х310х310 |
| Тривалість згоряння разового завантаження палива, год | 8 |
| Температура теплоносія, °С, не більше | 90 |
| Колосники | Чавунні |
| Можливість підключення Тена | Є |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 4 мм |
| Плита | Немає |
| Робочий тиск у котлі, мПа | 0,15 |
| Розмір завантажувальних дверцят, мм | 245х195 |
- Ціна: 17 900 ₴








