Твердопаливний котел Козак 15 кВт 6 мм в подарунок регулятор тяги




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Козак 15 кВт 6 мм в подарунок регулятор тяги»
Кращий твердопаливний котел 15 кВт для приватного будинку Козак 6 мм
На сьогодні ринок опалювального обладнання на дровах дуже великий - безліч моделей від бюджетних до промислових. Не кожен користувач може відразу зорієнтуватися і правильно вибрати твердопаливний котел для свого будинку. Насамперед варто звертати увагу на конструкцію - велику площу теплообмінника, товщину сталі, а також розмір камери згоряння, ну і, звичайно, на ціну. За співвідношенням перерахованих вище параметрів, твердопаливний котел Козак 15 кВт 6 мм можна вважати одним з найкращих.
Сталевий котел Козак 15 кВт 6 мм використовується під дрова, вугілля і брикети для площі будинку до 150 м².
Головною перевагою дров'яної моделі є використання конструкційної сталі товщиною 6 мм, а також поличного типу теплообмінник, що утворює своєрідний лабіринт для виходу диму - що довше дим проходить шлях з топки до виходу в димохід, то вища тепловіддача і відповідно ефективність опалювального котла.
Котел Козак 15 кВт 6 мм має високий показник ККД - 85%. Перевагою поличного теплообмінника є легкість в обслуговуванні - почистити такий теплообмінник не складе труднощів.

Котел Козак 15 кВт для приватного будинку має об'ємну камеру згоряння. Колосникова решітка котла з'єднується з водяним контуром і виконана з безшовної суцільнотягнутої труби 5 мм. Такий колосник не прогорить, оскільки охолоджується теплоносієм, немає зварного шва.
Три дверцята водяного котла щільно прилягають до корпусу, завдяки керамічному шнуру. Середні двері зроблені під нахилом для зручності закладання дров, також зручно з відра засипати вугілля. Для більш тривалого згоряння порції палива рекомендується використовувати дрова твердих порід деревини з вологістю до 20%, а також вугілля висококалорійних порід. На одній закладці котел Козак 15 кВт 6 мм може працювати максимально до 8 годин.
Сталевий корпус твердопаливного виробу теплоізольований спеціальними негорючими матеріалами, що дає можливість спрямувати енергію від згоряння твердого палива максимально повністю в систему опалення.
У комплекті з опалювальним приладом на дровах йде регулятор тяги, який механічно подає або обмежує вхід повітря в топку для горіння. Для автоматизації горіння можна додатково купити електричний вентилятор і контролер.
Зовні побутовий твердопаливний котел вкритий порошковою фарбою. Димохід круглого перерізу розташований ззаду, має вбудований шибер для регулювання тяги. Для контролю за температурою передбачено точний термометр.

При купівлі котла надається збільшена знижка на димохід з нержавіючої сталі!
У комплекті: котел, регулятор тяги, лоток для золи, кочерга, совок, паспорт.
Додатково можна придбати вентилятор і автоматику.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Козак |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 35 л |
| Вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 921 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колосники | Водонаповнені |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 6 мм |
| Плита | Немає |
| Розмір топки ВхШхГ, мм | 360х270х420 |
| Тиск під час експлуатації не більш ніж МПа | 0,2 |
| Температура теплоносія не більш ніж, °C | 95 |
- Ціна: 26 000 ₴




