Піч булер'ян Екожар тип 01





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч булер'ян Екожар тип 01»
Піч булер'ян Екожар - ефективна конструкція на дровах
Піч булер'ян Екожар тип 01 - це піч тривалого горіння, яка використовується для повітряного опалення будинку до 200 м.куб.
Булер'ян Екожар тип 01 зроблена з якісної сталі 4 мм, зовні пофарбований жароміцною фарбою.
Основний принцип роботи печі булер'ян Екожар тип 01 - це конвекція і газогенерація.
Конвекційний принцип нагріву повітря в приміщенні реалізовано завдяки наявності повітряних труб (7 шт діаметром 76 мм), які приварені до корпусу печі. Трубами проходить холодне повітря, яке надходить з підлоги в нижні отвори труб, а потім нагрівається і виходить вже гаряче з верхніх отворів труб. Гаряче повітря швидко поширюється по всьому об'єму будинку.
Газогнерація в печі булер'ян - це процес згоряння палива і допалювання диму, який виділяється від згоряння. У булер'яні Екожар тип 01 передбачена основна зона горіння і друга камера для допалювання диму, куди подається додатковий кисень. За участю кисню відбувається максимальне згоряння всіх частинок палива і диму, досягається економія палива, підвищується ефективність опалювальної печі.
Булер'ян Екожар тип 01 краще встановити на підставку (додаткова опція) для поліпшення конвекції.
Купити класичну піч булер'ян Екожар тип 01, підставку, а також димохід можна на сайті Інтернет-магазину «Ochag» з доставкою по Україні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Екожар |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 70.75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 674 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 799 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість конвекційних труб, шт. | 7 |
| Духову шафу | Немає |
| Потужність, кВт | 10.4 |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 200м3 |
| Зольний ящик | Немає |
| Конфорка | Немає |
| Топка | Сталь 4 мм |
| Шибер на димоході | Є |
| На якому паливі працює піч | Дрова |
| Тип булерьян | Класичний |
| Розмір топки, ВхШ, мм | 778х532 |
- Ціна: 20 900 ₴




