Піч булер`ян Екожар тип 01 з варильною поверхнею





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч булер`ян Екожар тип 01 з варильною поверхнею»
Піч булер`ян Екожар тип 01 з варильною плитою для будинку
Піч булер`ян тип 01 ТМ Екожар з варильною поверхнею підійде для опалення будинку об'ємом до 200 м.куб. Верхня поверхня печі розміром 502х536 мм може бути використана для приготування їжі.
Піч булер`ян Екожар являє собою сталеву конструкцію товщиною 4 мм, яка складається з камери згоряння і повітряних труб (7 шт діаметром 78 мм). Трубами булер'яна циркулює повітря, яке нагрівається від близького розташування топкової камери. Принцип нагріву повітря в приміщенні за допомогою печі булер`ян має назву - конвекція. Конвекційний принцип нагріву забезпечує більш швидке й ефективне поширення нагрітого повітря по всьому об'єму приміщення.
Топка котла булер'ян Екожар тип 01 з плитою складається з основного відсіку, куди закладаються дрова, і другої камери, де під час подачі вторинного повітря відбувається допалювання димових газів. Така система згоряння палива забезпечує високий ККД опалювального приладу булер`ян - 70.75%.
Регулювати роботу булер'яна для дому Екожар тип 01 з плитою можна за допомогою заслінки на дверцятах, а також шибера в димоході.
Зовні поверхні варильного булер'яна покриті термостійкою фарбою. Для ефективнішої роботи печі булерьян піч необхідно встановити на підставку (додаткова опція).
Купити булерьян з варильною поверхнею Екожар тип 01, підставку, а також димар з нержавіючої сталі можна на сайті Інтернет-магазину «Ochag».

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Екожар |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 703 мм |
| Глибина | 798 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість конвекційних труб, шт. | 7 |
| Духову шафу | Немає |
| Потужність, кВт | 10.4 |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 200м3 |
| Зольний ящик | Немає |
| Конфорка | Немає |
| Топка | Сталь 4 мм |
| Шибер на димоході | Є |
| На якому паливі працює піч | Дрова |
| Тип булерьян | З варильною поверхнею |
| Розмір варильної поверхні ШхД), мм | 502х536 |
| Розмір топки, ВхШ, мм | 624х790 |
- Ціна: 21 600 ₴







