Піч булер'ян Екожар тип 00 з варильною поверхнею зі склом





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч булер'ян Екожар тип 00 з варильною поверхнею зі склом»
Піч булер'ян Екожар тип 00 з варильною плитою
Піч булер'ян з варильною поверхнею Екожар зроблена зі сталі 4 мм і призначена для обігріву 125 м. куб об'єму приміщення і приготування, розігріву їжі.
Булер'ян Екожар з плитою тип 00 має компактні габаритні розміри та ефективну конструкцію. Зверху булерьян покритий жароміцною фарбою.
Булер'ян Екожар тип 00 з варильною плитою складається з топки і повітряних труб діаметром 58 мм, які забезпечують конвекційне прогрівання повітря в приміщенні. У нижні отвори труб надходить холодне повітря, а з верхніх отворів труб виходить нагріте повітря, яке швидко поширюється по всьому об'єму опалювального приміщення.
Топка булер'яна Екожар має основну зону горіння і камеру допалювання, куди надходить вторинне повітря. Первинне повітря потрапляє в топку через заслінку на дверцятах завантаження. Правильно налаштувавши подачу повітря в топку, можна домогтися тривалого згоряння дров протягом 4-6 годин без дозавантаження.
Ще одним важелем управління печі є шиберна заслінка, яка розташована в димохідному патрубку. За допомогою цієї заслінки можна керувати тягою.
Додатково до печі Екожар тип 00 з плитою можна замовити підставку, а також димар з нержавіючої сталі зі знижкою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Екожар |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 523 мм |
| Висота | 653 мм |
| Глибина | 663 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість конвекційних труб, шт. | 7 |
| Духову шафу | Немає |
| Потужність, кВт | 7.11 |
| Об'єм опалювального приміщення, м3 | 125 м3 |
| Зольний ящик | Немає |
| Конфорка | Немає |
| Топка | Сталь 4 мм |
| Шибер на димоході | Є |
| На якому паливі працює піч | Дрова |
| Тип булерьян | З варильною поверхнею |
| Розмір топки, ВхШхГ, мм | 540х490х400 |
| Розмір варильної поверхні ШхД), мм | 329х402 |
| Розмір скла, мм | 200х120 |
- Ціна: 18 100 ₴






