Твердопаливний котел Maxiterm Т5 12 кВт 5 мм с плитой





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Maxiterm Т5 12 кВт 5 мм с плитой»
Котел з варильною плитою сталь 5 мм - Maxiterm Т5
Твердопаливний котел "Maxiterm Т5" з плитою використовується для опалення будинку, а також приготування їжі.
Якісний, компактний твердопаливний котел з плитою зроблений зі сталі 5 мм. У верхній частині корпусу під декоративною кришкою вмонтовано чавунну варильну плиту, яку можна приховати, коли немає потреби готувати.
Класичний котел для дому "Maxiterm Т5" 12 кВт з плитою може бути обладнаний регулятором тяги або автоматикою з вентилятором для механічного або автоматичного контролю за горінням. Також котел може працювати в самопливній системі без електроенергії і регулюватися вручну (подача повітря за допомогою заслінки на нижніх дверцятах).
Паливом для котла "Maxiterm Т5" 12 кВт з плитою слугують дрова всіх видів, різні паливні брикети, а також вугілля. Для зручного завантаження вугілля верхні дверцята зроблені під кутом. Дверцята ущільнені склокерамічним шнуром.
Перевагою твердопаливного котла "Maxiterm Т5" 12 кВт з плитою є містка топка 500х300х350 мм, а також ефективний теплообмінник. ККД опалювального приладу на дровах становить 85%.
Згоряння твердого палива відбувається на колосниках із чавуну. Для збору золи передбачено висувний ящик великого розміру.
У конструкції твердопаливного котла з варильною поверхнею передбачено фланець для встановлення групи безпеки.
Купити котел "Maxiterm Т5" 12 кВт з плитою з безкоштовною доставкою можна на сайті інтернет-магазину "Ochag".
У каталозі продукції можна ознайомитися з повним асортиментом твердопаливних котлів.
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
В асортименті магазину є також котли тривалого горіння інших виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Об'єм камери згоряння | 50 л |
| Об'єм води в котлі | 25 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри топки, ВхШхГ, мм | 500х300х350 |
| Колосники | Чавунні |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Розмір дверцят топки, ВхШ, мм | 250х315 |
| Робочий тиск у котлі, мПа | 0,2 |
- Ціна: 22 000 ₴







