Коптильня гарячого копчення "L" 520х320х420 мм з нержавіючої сталі 2 мм з термометром + подарунок





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Коптильня гарячого копчення "L" 520х320х420 мм з нержавіючої сталі 2 мм з термометром + подарунок»
Коптильня для гарячого копчення з нержавіючої сталі
Коптильня для дому з нержавіючої сталі — це чудовий варіант для побутового використання. Харчова нержавіюча сталь не піддається корозії, легко миється, а також транспортується.
Модель коптильні для гарячого копчення L — це оптимальний розмір для побутового копчення. Товщина нержавіючої сталі становить 2 мм, чого цілком достатньо для довговічної експлуатації.
Коптильня BBQ L для гарячого копчення складається з:
- 2 решіток для укладання продукту;
- піддону для стікання жиру;
- кришки-будиночка;
- гачків 3 шт;
- термометра;
- інструкції з експлуатації.
Коптильня для гарячого копчення може використовуватися як на вулиці на вогні, так і всередині приміщення — на газовій або електричній плиті. При копченні в будинку додатково потрібно придбати шланг для відведення диму, щоб вивести його на вулицю.
Для того, щоб дим від копчення не виходив з-під кришки, по периметру коптильної камери передбачена спеціальна канавка-гідрозатвор, куди заливається вода. Вода перешкоджає виходу диму в приміщення.
Коптильня гарячого копчення BBQ розміру L вміщує до 10 кг продукту. Розміщувати продукт можна горизонтально на решітках або вертикально, підвісивши за допомогою гачків. Додатково можна замовити будь-яку кількість гачків.
Купити недорогу якісну коптильню з нержавіючої сталі 2 мм з гідрозатвором для домашнього використання можна в інтернет-магазині «Ochag».

Технічні характеристики коптильні:
Місткість - до 10 кг.
Габаритні розміри - 520х320х420 мм.
Товщина металу - 2 мм.
Вага - 16 кг.
При замовленні коптильні ПОДАРУНОК:
Щепа для копчення 0.5 кг;
Спеції для маринування продуктів 1 шт;
Брошура з рецептами 1 шт.
Додатково можна купити гачки, шприц для маринування, нітритну сіль, шпагат для обв'язування, шланг для відведення диму, спеції для курки, риби, цифровий високоточний термометр для вимірювання температури в середині продукту, тріску, запасні нержавіючі решітки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 320 мм |
| Висота коптильні | 420 мм |
| Вага | 16 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип коптильні | На дровах, на вугіллі, на газу, на електроплиті |
| Розове завантаження коптильні, кг | 10 |
| Матеріал коптильні | Нержавіюча сталь 2 мм |
- Ціна: 5 049 ₴


