Коптильня гарячого копчення "XL" 550х350х350 мм сталь 2 мм з термометром + подарунок





Коптильня для гарячого копчення зі звичайного металу 2 мм
Базовий комплект:
- 2-х ярусна решітка для горизонтального копчення;
- 3 гачки для для вертикального копчення;
- піддон для збору жиру;
- інструкція з експлуатації;
- професійний біметалевий термометр.
Для зручності обслуговування коптильні, можна купити піддон для тріски (легко витягти і помити після використання).
Технічні характеристики:
Місткість - до 12 кг.
Габаритні розміри - 550х350х350 мм.
Товщина металу - 2 мм.
Вага - 16 кг.
При замовленні коптильні ПОДАРУНОК:
Щепа для копчення 0.5 кг;
Спеції для маринування продуктів 1 шт;
Брошура з рецептами 1 шт.
Додатково можна купити гачки, шприц для маринування, нітритну сіль, шпагат для обв'язування, шланг для відведення диму, спеції для курки, риби, цифровий високоточний термометр для вимірювання температури в середині продукту, тріску, запасні нержавіючі решітки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина коптильні | 550 мм |
| Ширина коптильні | 350 мм |
| Висота коптильні | 350 мм |
| Вага | 16 кг |
| Основні | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип коптильні | На дровах, на вугіллі, на газу, на електроплиті |
| Розове завантаження коптильні, кг | 12 |
| Матеріал коптильні | Сталь |
- Ціна: 2 249 ₴

