Твердопаливний котел "Maxiterm 12" 3 мм


Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел "Maxiterm 12" 3 мм»
Бюджетний твердопаливний котел "Макситерм 12"
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
. Працює агрегат на вугіллі, дровах, а також відходах деревообробки і брикетах. Модель Maxiterm 12 використовується для обігріву площі до 120 м.кв. Максимальний час горіння становить 6-8 годин.
У поновленій лінійці котлів Maxiterm, всі моделі Класік мають пластикові ручки, а також можливість підключення не тільки регулятора тяги, а й нагнітаючого вентилятора та автоматики.
Твердотопливный котел Maxiterm 12 це:
стальна конструкція 3 мм
ККД 75%
трубний теплообмінник
велика топка
невеликі габарити
водяная сорочка
дверцята для закладки палива під кутом
дверцята для очистки від золи
заслонка регулювання горіння
можливість підєднання автоматики та регулятора тяги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Об'єм камери згоряння | 38 л |
| Об'єм води в котлі | 32 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 83 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 765 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішньої переріз димоходу, мм | 100х200 |
| Розміри топки, ВхШхГ, мм | 390х310х310 |
| Температура теплоносія, °С, не більше | 85 |
| Колосники | Чавунні |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 3 мм |
| Плита | Немає |
| Поверхня нагріву, кв. м | 0,8 |
| Необхідна тяга, Па | 20 |
| Розмір дверцята топки, мм | 255х205 |
| Довжина дров, мм | 300 |
| Розове завантаження дров, кг | 16 |
| Тиск у котлі (max), мПА | 1,5 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 4 |
- Ціна: 15 500 ₴



