Піч Grill'D Violet Short Window Max із закритою каметкою без виносу зі склом




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч Grill'D Violet Short Window Max із закритою каметкою без виносу зі склом»
Піч для лазні із закритою каметкою Grill'D Violet Short Window Max
+ Безкоштовна доставка!
+ Скидка на димохід!
Піч-каменка для лазні Grill'D Violet Short Window Max використовується для парних об'ємів від 8 до 20 м³. Під час виробництва дров'яної печі використовується котлова сталь 0962С завтовшки 4 мм, а також 6 мм у місцях найвищого температурного навантаження.
Печь Grill'D Violet Short Window Max має основний відсік для каменів і закриту каметку. В основний відсік можна вмістити - 80 кг каменів, у закриту каменку — 20 кг. Родзинкою моделі є наявність заливних лійок для надходження води вглиб каменів - у закриту каменку. Завдяки цьому можна досягти надходження в приміщення парної дрібнодисперсну пару з температурою понад 400 °C.
Скляні дверцята мають діагональ — 44 см.
Повний асортимент печей-каменя для лазні та сауни представлений у каталозі продукції.
Технічні дані розміщені в закладках "Характеристики", СКАЧАТИ інструкцію — "Специфікація".
Сполугові товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grill'D |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 73 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 695 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | без виносу |
| Об'єм парної | 12-16 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 4-6 мм |
| Маса каменів внутрішньої кам'янки, кг | 20 |
| Маса каменів зовнішньої кам'янки, кг | 80 |
| Розмір скла по диоганали, см | 44 |
| Максимальна довжина поліна, мм | 320 |
- Ціна: 47 140 ₴




