Піч для сауни Aurora 160 Window Grill'D з виносом із панорамним склом
6-16 м³
Подарунок




Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для сауни Aurora 160 Window Grill'D з виносом із панорамним склом»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч для сауни Aurora 160 Window Grill'D з панорамним склом
Способи доставки: самовитяг із Києва, адресна доставка Києвом, відправлення по Україні службами перевезення.
+ Безкоштовна доставка!
+ Скидка на димохід!
Піч Aurora 160 Window Grill'D використовується для сауни об'ємом 6-16 м³. Під час виробництва дров'яної печі використовується котлова сталь 09Г2С завтовшки 3 мм, а також 5 мм у місцях найвищого температурного навантаження. Діагональ скла — 34 см.

Повний асортимент печей-каменя для лазні та сауни представлений у каталозі продукції.
Технічні дані розміщені в закладках "Характеристики", СКАЧАТИ інструкцію — "Специфікація".
Сподобальні товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 61 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Grill'D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 785 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | виносний |
| Об'єм парної | 10-12 м3 |
| Дверка | Панорамне скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 3-5 мм |
| Довжина виносу топки, см | 20 |
| Маса каменів зовнішньої кам'янки, кг | 40 |
| Розмір скла по диоганали, см | 34 |
| Максимальна довжина поліна, мм | 390 |
- Ціна: 29 220 ₴



