Піч для сауни Grill'D Zorro Long з РЕГУЛЬОВАНИМ (18-28 см) виносом зі склом




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для сауни Grill'D Zorro Long з РЕГУЛЬОВАНИМ (18-28 см) виносом зі склом»
Піч для сауни Grill'D Zorro Long - стильний дизайн і ефективна конструкція
+ Безкоштовна доставка!
+ Знижка на димар!
Піч Grill'D Zorro Long використовується для сауни об'ємом 6-16 м3. При виробництві дров'яної печі використовується котлова сталь 09Г2С товщиною 4 мм, а також 6 мм у місцях найвищої температурної навантаження. Діагональ скла - 34 див.
Додатково піч можно обладнати закритою кам`янкою.
Повний асортимент печей-кам'янок для лазні та сауни представлений в каталозі продукції.
Технічні дані розміщені в закладках "Характеристики", ЗАВАНТАЖИТИ інструкцію - "Специфікація".

Супутні товари: димохід, двері і вікна, баки, сітки для каменів, бондарські вироби, освітлення, камені.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grill'D |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | виносний |
| Об'єм парної | 10-12 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 4-6 мм |
| Маса каменів внутрішньої кам'янки (якщо вона встановлена), кг | 10 кг |
| Максимальна довжина поліна, мм | 390 |
| Маса каменів зовнішньої кам'янки, кг | 135 |
| Розмір скла по диоганали, см | 34 |
| Довжина виносу топки, см | 18-28 |
- Ціна: 34 710 ₴



