Піч для лазні Cometa 180 Vega Long Window MAX Grill`D закрита каменка РЕГУЛЬОВАНИЙ винос (14-24 см) скло





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для лазні Cometa 180 Vega Long Window MAX Grill`D закрита каменка РЕГУЛЬОВАНИЙ винос (14-24 см) скло»
Піч дров'яна для лазні Cometa 180 Vega Long Window MAX Grill`D із закритою камечкою
+ Безкоштовна доставка!
+ Скидка на димохід!
Піч-каменка для лазні Cometa 180 Vega Long Window MAX Grill`D використовується для парних об'ємів від 10 до 24 м³. Під час виробництва дров'яної печі використовується котлова сталь 09Г2С завтовшки 4 мм, а також 6 мм у місцях найвищого температурного навантаження.
Піч Cometa 180 Vega Long Window MAX Grill`D має основний відсік для каменів і закриту каметку. В основний відсік можна вмістити - 75 кг каменів, у закриту каменку — 30 кг. Родзинкою моделі є наявність двох заливних лійок для надходження води вглиб каменів - у закриту каменку. Завдяки цьому можна досягти надходження в приміщення парної дрібнодисперсну пару з температурою понад 400 °C.
Модель Cometa 180 Vega Long Window MAX Grill'D обладнана термостійким склом у завантажувальними дверцятами з діагоналлю 34 см.

Повний асортимент печей-каменя для лазні та сауни представлений у каталозі продукції.
Технічні дані розміщені в закладках "Характеристики", СКАЧАТИ інструкцію — "Специфікація".
Сподобальні товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grill'D |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 555 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | виносний |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 4-6 мм |
| Маса каменів внутрішньої кам'янки, кг | 30 |
| Довжина виносу топки, см | 14-24 |
| Маса каменів зовнішньої кам'янки, кг | 75 |
| Максимальна довжина поліна, мм | 390 |
| Глибина печі, мм | 780-875 |
| Діагональ скла, см | 34 |
- Ціна: 46 210 ₴




