Піч для лазні Cometa 180 Vega Long Grill'D із закритою кам'янкою зi склом з регульованим виносом
10-24 м³
Подарунок










Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для лазні Cometa 180 Vega Long Grill'D із закритою кам'янкою зi склом з регульованим виносом»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Дров'яна піч для лазні Cometa 180 Vega Long Grill'D
Способи доставки: самовивіз із Києва, адресна доставка по Києву, відправлення по Україні службами перевезення.
+ Безкоштовна доставка!
+ Знижка на димар!
Повний асортимент печей-кам'янок для лазні та сауни представлений в каталозі продукції.
Супутні товари: димохід, двері і вікна, баки, сітки для каменів, бондарські вироби, освітлення, камені.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grill'D |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 77 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | виносний |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 4-6 мм |
| Максимальна довжина поліна, мм | 390 |
| Маса каменів зовнішньої кам'янки, кг | 75 |
| Глибина печі, мм | 780-875 |
| Довжина виносу топки, см | 13-23,5 |
| Маса каменів внутрішньої кам'янки, кг | 30 |
| Ширина виносу топки, мм | 195 |
| Діагональ скла, см | 27 |
| Висота виносу топки, мм | 380 мм |
| Розмір скла, см | 20х20 |
- Ціна: 37 970 ₴









