Твердопаливний котел Крафт 16 кВт 5 мм серія А (чавунний колосник) з автоматикою





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 16 кВт 5 мм серія А (чавунний колосник) з автоматикою»
Бюджетний котел Kraft А 16 кВт - твердопаливний агрегат з чавунними колосниками!
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Перед початком сезону холодів варто задуматися про обігрів власного житла. З цією проблемою легко впорається твердопаливний котел Kraft серія А з автоматикою 16 кВт. Потужність дров'яного пристрою становить 16 кВт - цього достатньо для підтримання комфортної температури повітря в житлових і виробничих приміщеннях із площею до 140-160 м².
Котел Крафт 16А укомплектований автоматикою. Автоматика передбачає наявність вентилятора, який вмикається в разі падіння температури води нижче виставленої користувачем позначки. Також пристрій самостійно вимикається після досягнення необхідного температурного рівня. Вентилятор можна під'єднати збоку (ліворуч або праворуч), а також із фронтального боку на нижніх дверцятах.
Твердопаливний котел обладнаний чавунними колосниками, лотком для золи, електронним термометром. Під час виробництва використовується якісна котельна сталь 5 мм. Є можливість підключення регулятора тяги.
Максимальний час безперервної роботи твердопаливного котла «Kraft» серія А потужністю 16 кВт на дровах становить 5-6 годин, на вугіллі - 10-12 годин.
Комплектація: набір для чищення, клапан безпеки, вентилятор, блок керування, інструкція з експлуатації, зольний ящик.
| Параметр | Одиниця виміру | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 510 |
| H | мм | 910 |
| H1 | мм | 690 |
| H2 | мм | 224 |
| L | мм | 1030 |
Особливості котла опалювального дров'яного Kraft Серії А 16 кВт:
- ефективний теплообмінник;
- якісна сталь 5 мм;
- герметичність і безпека використання;
- можливість роботи на будь-якому твердому паливі;
- автоматика в комплекті.
Конструкція та робота котла Kraft серія А 16 кВт з автоматикою
Котел функціонує на дровах, вугіллі, піддонах та іншому твердому паливі. Тривалість прогорання залежить не тільки від виду матеріалів, що закладаються, а й від їхньої вологості, розміру та щільності.
Усередині топки, де прогорає паливо, розташовані колосники, що відокремлюють конвекційну частину від зольного ящика. Відпрацьований попіл падає через отвори прямо в зольник, який легко чистити. Вироблена енергія передається на водяний контур.
Можна купити твердопаливний котел Kraft серії А 16 кВт з автоматикою за найнижчою ціною в магазині опалювальних пристроїв для дому «Ochag». Класичний котел - найкраще рішення для обігріву будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 148 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 1030 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр димоходу, мм | 160 |
| Глибина L, мм | 1030 |
| Висота Н1, мм | 690 |
| Висота Н, мм | 910 |
| Висота Н2, мм | 224 |
| Ширина, мм | 510 |
| Колосники | Чавунні |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Площа поверхні теплообміну в котлі, м. кв. | 1.35 |
| Максимальна температура води,°С | 95 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 201 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0.15 (0,2) |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0.4 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 61 |
| Водяна ємність котла, л | 44 |
| ККД (номінальна), не менше%, | 85 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 218 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 244 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 159 |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м2 | 140 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 55 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду), мм | 40 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 6 |
| Розмір топки ШхГ, мм | 300х450 |
- Ціна: 29 400 ₴









