Піч Harvia Finland для лазні та сауни без виносу зі склом
28м³ 6мм
Подарунок


Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч Harvia Finland для лазні та сауни без виносу зі склом»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Фінська дров'яна піч Harvia Finland — лімітована серія лазневих печей
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безкоштовна доставка!
Дровяна піч Harvia Finland використовується в парних 10-28 м.куб. Піч-каменка не обладнана виносним каналом (топиться зсередини).
Піч для лазні Harvia Finland:
- верх топки зі сталі 6 мм
- простір для 120 кг каменів
- дверцята топки зі склом
- чавунний лосоник.
Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сполугові товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 96 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | без виносу |
| Потужність, кВт | 28 |
| Вага каменів, кг | 120 |
| Об'єм парної | 21-27 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 6 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



