Каменка Harvia 22 ES Liner для лазні та сауни без виносу зі склом + бак
22м³ 10мм
Подарунок


Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Каменка Harvia 22 ES Liner для лазні та сауни без виносу зі склом + бак»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Каменка Harvia Linear 22 ES — піч для лазні з вбудованим баком для води
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безкоштовна доставка по Україні!
Піч Harvia Linear 22 ES призначена для парних кімнат обсягом від 8 до 22 кубічних метрів, а також для нагрівання води. Об'єм вбудованого бака становить 30 літрів.
Дровяна піч каменяти для сауни Harvia Linear 22 ES :
- використання міцної сталі 10 мм (верхня стінка камери згоряння)
- чавунні дверцята зі склом
- великий відсік для каменів (40 кг)
- вбудований бак для отримання гарячої води 30 літрів
- регулювання висоти до 3 см завдяки спеціальним ніжкам
- кожух для циркуляції повітря та полум'я, що неабияк прискорює нагрівання сауни.
Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сполугові товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Маса каменів, кг | 40 |
| Потужність, кВт | 26.1 |
| Паливний канал | без виносу |
| Додаткова функція | нагрів води |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 10 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє, можливо заднє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



