Дровяна піч Harvia Ville Haapasalo 240 DUO для лазні та сауни з виносом зі склом
Подарунок




Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дровяна піч Harvia Ville Haapasalo 240 DUO для лазні та сауни з виносом зі склом»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Фінська дров'яна піч для бани и сауны Harvia Ville Haapasalo 240 DUO
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безплатна доставка по Україні!
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia Ville Haapasalo 240 DUO з виносом і панорамним склом підійде для парних об'ємів від 10 до 24 кубів.
Дровяна піч для лазня Harvia Ville Haapasalo 240 DUO:
- верхня плита топки зі сталі 5 мм
- дверцята топки зі склом
- чавунний лосоник
- висувний попільник
- сітка для каменів вміщує до 200 кг.
Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сподобальні товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

Купити дров'яну піч для лазні Harvia Ville Haapasalo 240 DUO, а також замовити димохід і супутні товари можна в інтернет-магазині Очаг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Маса каменів, кг | 200 |
| Паливний канал | виносний |
| Потужність, кВт | 21 |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Панорамне скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 5 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



