Дровяна піч Harvia Ville Haapasalo 240 для лазні та сауни без виносу зі склом
Подарунок








Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дровяна піч Harvia Ville Haapasalo 240 для лазні та сауни без виносу зі склом»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia Ville Haapasalo 240 — фінська піч-сітка
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безплатна доставка по Україні!
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia Ville Haapasalo без виносу підійде для парних об'ємів від 10 до 24 кубів.
Дровяна піч для лазні Harvia Ville Haapasalo 240:
- верхня плита топки зі сталі 5 мм
- дверцята топки зі склом
- чавунний лосоник
- висувний попільник
- сітка для каменів вміщує до 200 кг.
Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сполучні товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

Купити дров'яну піч для лазні Harvia Ville Haapasalo 240, а також замовити димохід і супутні товари можна в інтернет-магазині Очаг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Маса каменів, кг | 200 |
| Паливний канал | без виносу |
| Потужність, кВт | 21 |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 5 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



