Дровяна піч Harvia 16 SL Steel для лазні та сауни з виносом зі склом

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дровяна піч Harvia 16 SL Steel для лазні та сауни з виносом зі склом»
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia 16 SL Steel кожух із неіржавкої сталі
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безплатна доставка по Україні!
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia 16 SL Steel підійде для парних об'ємів 6-16 кубів.
Дровяна піч Harvia 16 SL Steel — це стильна модель із виносним паливником 21 см. Зовнішній кожух печі виготовлений із неіржавкої сталі та має конвекційні пазухи для якісного нагрівання парної. Повітряні проміжки між камерою топки і кожухом забезпечують надходження м'якого, конвекційного тепла.
Топка дров'яний каменки виготовлена зі сталі, товщина верхньої пластини, яка схильна до найвищої температурної дії, становить 5 мм.
Дровяна піч для лазні Harvia 16 SL Steel:
- верхня плита топки зі сталі 5 мм
- дверцята топки зі склом
- чавунний лосоник
- висувний попільник
- відсік для каменів вміщує до 40 кг
- неіржавке покриття корпусу
- рівномірний розподіл тепла та циркуляція повітря, завдяки конвективним повітроводам.
Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сподобальні товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

Купити дров'яну піч для лазні Harvia 16 SL Steel, а також замовити димохід і супутні товари можна в інтернет-Магазині Зачаг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Маса каменів, кг | 40 |
| Потужність, кВт | 16 |
| Паливний канал | виносний |
| Об'єм парної | 12-16 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 5 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



