Піч Harvia Legend 240 на дровах для лазні та сауни без виносу зі склом




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч Harvia Legend 240 на дровах для лазні та сауни без виносу зі склом»
Фінська дров'яна піч-сітка Legend 240 для бані і сауни
Акція! Знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Дров'яна піч Harvia Legend 240 використовується для лазень і саун об'ємом 10-24 куб.м.
Компактна лазнева піч має чудовий вигляд у саунах середнього розміру, а її ефективна конструкція допомагає нагріти парне приміщення й отримати якісну, легку пару.
Камера згоряння печі Harvia Legend 240 має товщину 10 мм (верхня пластина). Навколо топки розташована сітка, куди поміщається 200 кг каменів.
Дверцята каменки мають вбудоване термостійке скло.
Дров'яна піч для лазні та сауни Harvia Legend 240:
- верх топки зі сталі 10 мм
- об'ємна сітка для 200 кг каменів
- дверцята топки зі склом
- чорний графітовий колір корпусу
- чавунний лосоник.

Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Супутні товари: димохід, двері і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 21 |
| Паливний канал | без виносу |
| Вага каменів, кг | 200 |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 10 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє |
- Ціна: 84 799 ₴



