Піч Harvia Legend 150 Duo на дровах для лазні та сауни з виносом із панорамним склом

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч Harvia Legend 150 Duo на дровах для лазні та сауни з виносом із панорамним склом»
Фінська дров'яна піч-сітка камін Legend 150 Duo для лазні та сауни
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безплатна доставка по Україні!
Дровяна піч Harvia Legend 150 Duo використовується для лазня та саун об'ємом 6-13 куб.м. Каменка обладнана виносним паливним каналом 15 см, а також дверцятами камінного типу з панорамним склом і декоративним порталом із неіржавкої сталі.
Кошик для каменів, що вміщує 120 кг, розташований навколо топкової камери. Верхня пластина топки має товщину 5 мм (упор вогню).
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia Legend 150 Duo:
- верх топки зі сталі 5 мм
- об'ємна сітка для 120 кг каменів
- дверцята топки з панорамним склом
- чорний графітовий колір корпусу
- чавунний лосоник.

Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сполугові товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 78 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | виносний |
| Потужність, кВт | 16 |
| Вага каменів, кг | 120 |
| Об'єм парної | 12-16 м3 |
| Дверка | Панорамне скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 5 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



