Дровяна піч Harvia 22 SL Steel для лазні та сауни з виносом зі склом

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дровяна піч Harvia 22 SL Steel для лазні та сауни з виносом зі склом»
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia 22 SL Steel кожух із неіржавкої сталі
Акція! Скидка на димохід із неіржавкої сталі!
+ Безплатна доставка по Україні!
Дровяна піч для лазні та сауни Harvia 22 SL Steel підійде для парного об'єму до 22 кубів. Каменка обладнана виносним паливним каналом 21 см зі скляними дверцятами.
Кожух дров'яної печі — конвекційний, виготовлений із неіржавкої сталі. Завдяки наявності конвекційного кожуха, що надходить тепло, виходить м'якшим, екранується жорстке випромінювання від металевих стінок топкової камери.
Топка печі Harvia 22 SL Steel має верхню плиту завтовшки 10 мм (упор вогню).
Дровяна піч для лазні Harvia 22 SL Steel:
- верхня плита-топки зі сталі 10 мм
- дверцята топки зі склом
- чавунний лосоник
- висувний попільник
- відсік для каменів вміщує до 40 кг
- неіржавке покриття корпусу
- рівномірний розподіл тепла та циркуляція повітря, завдяки конвективним повітроводам.
Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Сподобальні товари: димохід, дверей і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.

Купити дров'яну піч для лазні Harvia 22 SL Steel, а також замовити димохід і супутні товари можна в інтернет-магазині Зачаг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Тверде |
| Вага | 67 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Маса каменів, кг | 40 |
| Потужність, кВт | 26.1 |
| Паливний канал | виносний |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 10 мм |
| Підключення димоходу | Верхнє |
- Ціна: Ціну уточнюйте



