Електрокаменка для сауни та лазні EcoFlame AMC-90 STJ 9 кВт настінна


Піч EcoFlame — це спеціальна лазнева піч, що працює від електричного струму (220 В або 380 В), ця піч призначена для обігрівання повітря в сауні та створення рясної пари в парній.
Бюджетна електрокаменка бренда EcoFlame серії AMC STJ запропонована у двох варіантах — для маленьких парилок розміром до 9 куб.м модель AMC 60 STJ і для приміщень трохи великих розмірів у межах до 13 куб.м. – AMC 90 STJ. Стійкий жорсткий кожух електропечі має високу жаростійкість.
Витривалий корпус із високоякісних матеріалів має протикорозійні властивості. Гальванізовані оцинковані пластини всередині кожуха збільшують жорсткість конструкції.
Обігрівання приміщень за допомогою електрокаменя цієї серії відбувається завдяки якісним ТЕНам, які за годину роботи створюють потрібну атмосферу в парилці. Роботою ТЕНів можна керувати з вбудованого в корпус блока керування, який дає змогу задавати час роботи, налаштовувати потрібну температуру та підтримувати її на одному рівні.
Укладені на корпусі камені швидко прогріваються й генерують якісну лазневу пару у разі легкого зрошення їх водою.
Електрокаменки для баніEcoFlame — гідна альтернатива печам на дровах. Електрокаменки простішим в обслуговуванні та за ефективністю — ні в чому не поступаються дров'яним печам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Стан | Новий |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування печі | Підвісне |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення печі | побутова |
| Об'єм парної (м. куб) | 8-13 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |
| Вага каменів (кг) | 20 |
- Ціна: 10 527 ₴

