Твердопаливний котел Крафт 24 кВт 5 мм серія К з автоматикою (чавунний колосник)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 24 кВт 5 мм серія К з автоматикою (чавунний колосник)»
Котел із водяним контуром Kraft серії К 24 кВт - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА додому!
Під час купівлі котла надається збільшена знижка на димохід із нержавіючої сталі!
Для підтримки домашнього затишку та комфортної температури в приміщенні використовують твердопаливний котел із водяним контуром Kraft серії К з автоматикою. Потужності 24 кВт вистачить для обігріву великих приміщень, площа яких не перевищує 240 м2. Котел серії К належить до сегмента традиційного горіння. Час роботи на дровах становить до 5-6 годин, на кут — до 10-12 годин.
Котел на твердому паливі Крафт серія К виготовлена зі сталі 5 мм.
Можливо купити цей котел без автоматики, а також замовити аналогічну модель із водонаповненою ковтунковою решіткою, збільшеною топкою та завантажувальним вікном — серія E new.
Основні характеристики Крафт 24К
Дров'яний котел для дому виготовлений із металу завтовшки 5 мм. Усередині є конвекційна частина — теплообмінник і газохід, а також топка, де відбувається згоряння палива. Ця модель — високоефективна, її ККД перевищує 85%.
Важить котел на дровах без води 172 кг. У комплекті постачання йде електричний вентилятор, який спрацьовує в разі падіння температурної позначки нижче виставленого значення. Керує роботою вентилятора контролер (також у комплекті).

Конструкція та робота котла Kraft серії К 24 кВт з автоматикою
Твердопаливний котел працює на вугіллі, дровах, піддонах та іншому паливі. Вироблювана енергія передається на водяний контур, який обігріває приміщення. Внизу конструкції міститься зольний ящик, для його чищення не буде потрібно зусиль.
Котел твердопаливний із водяним контуром Крафт 24 К з автоматичним керуванням, купити який можна в магазині «Очаг», поєднує в собі низьку вартість і гідну якість.

| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 500 |
| B1 | мм | 440 |
| H | мм | 1140 |
| H1 | мм | 945 |
| H2 | мм | 154 |
| L | мм | 940 |
| L1 | мм | 860 |
| L2 | мм | 710 |
Комплектація: інструкція-паспорт, клапан безпеки, набір для чищення, автоматика.
Додатково можна придбати: регулятор тяги.
| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| Номінальна потужність (теплопродуктивність) котла | кВт | 24 |
| Орієнтовна опалювальна площа до | м2 | 240 |
| Паливо | - | дрова, антрацит, кам'яне вугілля |
| ККД (номінальне), не менш ніж | % | 85 |
| Площа поверхні теплообміну | м2 | 2.3 |
| Параметри топки | ||
|---|---|---|
| Глибина | мм | 505 |
| Ширина | мм | 260 |
| Об'єм | дм3 | 62 |
| Водяна ємність котла | л | 70 |
| Вага котла без води | кг | 172 |
| Необхідна тяга топкових газів | Па | 23-35 |
| Температура топкових газів на виході з котла | °C | 100-180 |
| Рекомендована мінімальна температура води | °C | 58 |
| Максимальна температура води | °C | 90 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води | МПа | 0.15 |
| Випробувальний тиск води | МПа | 0.3 |
| Споживання електроенергії, не більш ніж | Вт | 85 |
| Розміри завантажувальних дверцят | ||
|---|---|---|
| Висота | мм | 155 |
| Ширина | мм | 220 |
| Діаметр патрубків прямий і зворотний мережевий води (Ду) | мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду) | мм | 15 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу | мм | 158 |
| Рекомендовані параметри димоходу | ||
|---|---|---|
| Площа перерізу | см2 | 201 |
| Внутрішній діаметр | мм | 160 |
| Висота (мінімечно допустима) | м | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 172 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 940 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина В1, мм | 440 |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 23-35 |
| Глибина L, мм | 940 |
| Внутрішній діаметр димоходу, мм | 160 |
| Висота Н1, мм | 945 |
| Висота Н, мм | 1140 |
| Висота Н2, мм | 154 |
| Ширина, мм | 500 |
| Колосники | Чавунні |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 2.3 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Температура топкових газів на виході з котла,°С | 100-180 |
| Максимальна температура води,°С | 90 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 201 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 62 |
| Водяна ємність котла, л | 70 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду) ,мм | 40 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 6 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0.4 |
| Глибина L2, мм | 710 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0.15 |
| Споживання електроенергії, не більше, Вт | 85 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 158 |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м2 | 240 |
| ККД (номінальна), не менше%, | 85 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 220 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 155 |
| Глибина L1, мм | 860 |
| Розмір топки ШхГ, мм | 260х505 |
- Ціна: 41 500 ₴








